la logest pauza?

03-01-2007
ank_kiss
Nu este medic/terapeut
ank_kiss
Iau logest d 7 luni.Mi le-a prescris medicul.Acum am auzit k ar trebui sa fac pauza o luna...este adevarat?Nu vreau sa ajung la medic sa intreb asta.Ms
3 comentarii
0
12-02-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu, nu este adevarat.
0
13-02-2007, ora 00:00
ank_kiss
Nu este medic/terapeut
ank_kiss
MS dar deja m-am apukt sa fac pauza.:) Ms oriqm nu cred k e rau dak am facut
0
15-02-2011, ora 11:01
natashanaela
Nu este medic/terapeut
natashanaela
buna ziua! am luat logest timp de 6 luni, iar apoi am facut pauza de o luna. cand le-am reluat, am inceput din prima zi a ciclului cum era normal.le-am terminat de 9 zile, si problema mea este ca nu mi-a venit. as vrea sa va intreb ce ar trebui sa fac? continui sa iau?este normal sa nu imi vina?astept raspunsul d-voastra...va multumesc anticipat!
Adaugă un comentariu / răspuns