la logest pauza?
Iau logest d 7 luni.Mi le-a prescris medicul.Acum am auzit k ar trebui sa fac pauza o luna...este adevarat?Nu vreau sa ajung la medic sa intreb asta.Ms
3 comentarii
MS dar deja m-am apukt sa fac pauza.:) Ms oriqm nu cred k e rau dak am facut
buna ziua! am luat logest timp de 6 luni, iar apoi am facut pauza de o luna. cand le-am reluat, am inceput din prima zi a ciclului cum era normal.le-am terminat de 9 zile, si problema mea este ca nu mi-a venit. as vrea sa va intreb ce ar trebui sa fac? continui sa iau?este normal sa nu imi vina?astept raspunsul d-voastra...va multumesc anticipat!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon