Lichid incolor

20-06-2012
faqq
Nu este medic/terapeut
faqq
De obicei cand ma excita prietena imi iese din penis un lichid incolor, care de fiecare cand ma excita mai tare iese..
Acest lichid o poate lasa insarcinata?Mi-e frica sa o fac cu ea, imi iese acest lichid si daca ramane insarcinata?
PS:Amandoi suntem virgini.
Mersi anticipat.
4 comentarii
0
20-06-2012, ora 16:19
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Da, in lichidul preejaculator pot exista si spermatozoizi. Deci, folositi prezervativul inainte de penetrare. Sau partenera alt tip de anticonceptionale recomandate de medic.
0
20-06-2012, ora 21:05
faqq
Nu este medic/terapeut
faqq
De obicei cand o excit doar imi ating penisul de vaginul ei si ii mangai vaginul cu penisul.ne e frica sa o facem asa ca doar ramanem la partea erotica...mentionez ca nu am penetrat-o deloc nici macar din greseala...ce as putea face?Sa nu o mai excit asa?Poate ramane insarcinata doar daca imi ating penisul de vaginul ei?
Multumesc anticipat.
0
20-06-2012, ora 23:19
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
E greu dar nu imposibil sa apara o sarcina din aceasta joaca. Deci sa va hotarati daca va incepeti sau nu viata sexuala, daca va protejati etc. Va puteti excita si in alte n feluri daca nu vreti sa va incepeti viata sexuala, , ,
0
20-06-2012, ora 23:33
faqq
Nu este medic/terapeut
faqq
Cel mai sigur mod de a ne proteja este prin prezervativ?Oricum putem sa ne excitam altfel, sunt multe metode pe parte erotica si de preludiu deci nu e problema.Mersi de raspuns.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Excitatia sexuala
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •