Lichidul albicios... poate fi o secretie vaginala din cauza placerii?

12-11-2013
Linnna
Nu este medic/terapeut
Linnna
Buna ziua! Am avut un act sexual. Am facut-o cu prezervativ. Si-a drumu dupa ce l-a scos din mine si am observat ca am un lichid albicios.Ma gandesc sa nu fie sperma..dar nu are cum pentru ca prezervativul nu s-a rupt.Imi fac griji... Poate fi o secretie vaginala din cauza placerii? Nu mi s-a mai intamplat asa. Ce poate fi?
6 comentarii
0
12-11-2013, ora 18:35
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
NU este

poate altadata
ar trebui sa intrebi dinainte de..

sa fii iubita
0
12-11-2013, ora 18:55
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
De unde stii ca nu poate fi ? Macar nu speria biata fata, daca s-a simtit bine..
0
12-11-2013, ora 19:10
Linnna
Nu este medic/terapeut
Linnna
Ce sa intreb?
0
12-11-2013, ora 21:14
Ursan Cristi
Nu este medic/terapeut
Ursan Cristi
Nu pot garanta 100% pentru ceea ce voi spune eu acum.
Am 20 de ani si am avut foarte multe experienta sa spun asa, tot ce pot sa spun e ca "acel lichid" nu e sperma, de foarte multe ori am observat acel lichid si inca nu mi s-a intamplat niciodata ca respectiva sa ramana gravida.
Nu pot spune exact ce este de fapt, tot ce pot spune e ca acel lichid e ceva secretie vaginala.
Nu te speria, si oricum cel mai ok ar fii sa vorbesti cu un medic, oricum ca si sfat ai grija nu te juca ca nu e de joaca.
0
12-11-2013, ora 22:03
Linnna
Nu este medic/terapeut
Linnna
Mulţumesc mult!
0
12-11-2013, ora 23:32
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
ma REPET:
1. NU este...sperma, acel lichid
2.CE sa intrebi??dinainte?...TOT CE-AI INTREBAT-ACUM, AICI

noapte buna
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.