Lipomul
Am un lipom de aproape 8 ani situat in zona inghinala. Are dimens.aprox.2 cm. La palpare se simte ca este o punga de grasime, nu doare, dar este inestetic. As dori sa stiu unde ma pot opera(ca am aflat ca este singurul mod de a scapa de el), este periculoasa operatia fiind situat in aceea zona? Va rog mult de tot sa ma ajutati. Va multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Durere profunda in zona inghinala dreapta
- 6ganglioni inghinali.. o fi toxoplasma, sifilis, virusul hiv?
- 2tratament impotriva lipomilor fara interventii chirurgicale
- 3infectie dupa ras
- 2ganglioni inghinali
- 10Problema inghinala...nu stiu exact ce e
- 6Ganglion inghinal
- 13De o sapatamana: dureri lombare, mictiuni dureroase, dureri abdominale, inghinale si articulare
- 3ganglionii inghinali mariti
- 7Infectie in zona inghinala??
- 1Galma in zona inghinala!
- 1Nodul sub piele zona inghinala si durere axila
- 3Ganglioni inghinali inflamati si durerosi
- 1Pata rosie in zona inghinala
- 2Pete zona inghinala si pelvis
- 3Rog ajutor! Acum doua zile mi-a aparut in zona inghinala un ganglion
- 2durere in partea stanga inghinala
- 1ganglioni sau hernie inghinala
- 0Niste umflaturi tari asemenea unor noduli
- 3Lipoame de grasime pe laba piciorului
Mai multe informații despre: Lipomul Zona inghinala ganglioni in zona inghinala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
