Lipsa aer

24-11-2020
Pilubia99
Nu este medic/terapeut
Pilubia99
Buna seara, de aproape 5 ani mă confrunt cu lipsa aer. Efectiv incerc sa-mi umplu plămânii și parca se oprește în capul stomacului.Am făcut tot ce se poate face legat de analize ECG, HOLTER, RADIALOGIE PLAMANII, ECOGRAFIE INIMA, TESTUL DE FORTA LA INIMA, SPIROMETRII CRED CA VRE-O 7.Analize sânge la mai multi medici.Am trecut pe partea endocrina analize sânge ecograf totul ok.Am trecut la ORL, 2 operații la nas 3 săptămâni a fost ok după a început din nou am făcut 3 teste de Alergie totul ok.Am programare pe 2 decembrie la un CT pentru ca am nasul veșnic înfundat fără spray nu am nici-o sansa.As avea nevoie de un sfat.Va Multumesc.Am 40 ani 1, 63 înăltime 66 kg fumatoare
3 comentarii
0
17-02-2021, ora 22:54
Yoyo7
Nu este medic/terapeut
Yoyo7
Buna seara. Ati aflat cauza simptomelor? Si eu am aceleasi simptome si inca nu le dau de cap, de aproape 7 ani.
0
17-02-2021, ora 23:14
Pilubia99
Nu este medic/terapeut
Pilubia99
Din pacate nu ia mai fac investigatii am fost la un psihiatru diagnostic atac de panică saptamana viitoare merg din nou la endocrinolog va tin la curent
0
18-02-2021, ora 00:05
Yoyo7
Nu este medic/terapeut
Yoyo7
Maine merg si eu la pneumo. Sunt curioasa ce imi va spune. In martie urmeaza sa mai fac un CT. Am mai facut unul in august anul trecut, dar a fost ok, doar niste micronoduli care nu pun probleme si nu au legatura cu aceste simptome, asa mi s a spus.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: