Lipsa de aer
Buna ziua! De aproximativ o luna de zile simt ca nu am suficient aer. Simt nevoia sa casc mereu, sa inspir adanc si nu pot.
1 comentarii
Hristos a Înviat! Vă recomand să faceți o spirometrie pentru a evalua funcția pulmonară. Mai aveți și alte simptome? Aștept să-mi scrieți care este rezultatul spirometriei. O seară liniștită!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1lipsa de aer
- 4Presiune pe piept si disconfort
- 2lipsa aer, oboseala, sufocare
- 10Se trezeste din somn ca nu are aer si parca se sufocă
- 12Lipsa de aer
- 4Probleme respiratorii
- 15Respiratie grea
- 1Senzatie de insuficienta respiratorie
- 39Interpretare rezultat Computer tomograf toracic pulmonar
- 0Lipsa de aer
- 0Apăsare în piept și lipsa aer
- 1Senzație de plămân încărcat, lipsa aer.
- 6Aer insuficient / cascat foarte des / stari de ameteala
- 4Lipsa de aer
- 3Senzație lipsa de aer după ce mănânc
- 4Senzatie lipsa de aer
- 1Endometrioză?
Mai multe informații despre: lipsa de aer
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: