Lipsa de erectie. Va rog ajutor | Forumul Medical ROmedic

Lipsa de erectie. Va rog ajutor

22-04-2008
luka andrei
Nu este medic/terapeut
luka andrei
Am 29 de ani si am probleme de erectie.Am pus problema erectiei pe seama unei relatii trecute de cativa ani, dar acum ca am o partenera care imi satisface toate capriciile nu inteleg dece nu am erectie.La inceput ar fi, dar in momentul in care trec la actul sexual se moaie total si erectia dispare.Cu toate ajutoarele din partea partenerei manuale, sau orale nu se reuseste nimik.Nu inteleg ce sa am va rog sa ma ajutati.De multe ori imi zic ca este stresul si tensiunea, dar in multe momente am senzatia ca sunt perfect relaxat si patesc la fel.Deja nu mai stim cum sa procedam.Ea chiar este toleranta si tot spera, dar eu ma simt neputincios.De un an si cateva luni de cand suntem impreuna abia daca ne-a iesit de vreo 5 ori a o facem cat de cat nu asa la standarde normale si ne-am bucurat si asa, dar acum in ultimele luni nu reusim sa facem altceva decat sa ne masturbam reciproc deoarece daca ne grabb la penetrare nu ne iese.Va rog un sfat deoarece este singura speranta aici pe site deoarece nu suntem in stare sa mergem la medic.
3 comentarii
0
22-04-2008, ora 00:00
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
buna ziua.mai mult de sfaturi nu puteti primi pe site.ajutor trrebuie sa vi-l oferiti dvs.daca considerati ca problema nu este pe fond psihic...trebuie sa va adresati unui urolog...sau eventual puteti apela la o consiliere pt cuplu.deasemena puteti incerca si niste remedii naturiste.ginseng, laptisor de matca, miere exista multe afrodisiace naturale care ajuta f mult dar in general knd problema nu provine de la vreo afectiune medicala.Deci cred ca ar trebui sa faceti niste investigatii din moment ce dilema dvs e de mai bine de un an !succes si sanatate
0
22-04-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Cu siguranta este vorba despre o disfunctie erectila. Eu v-as recomanda Clinicile On, despre care puteti afla mai multe pe internet (locatii, adrese, telefoane etc.).
0
07-05-2008, ora 00:00
luka andrei
Nu este medic/terapeut
luka andrei
Multumesc de sfaturi..sper sa reusesc sa imi revin cumva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: