lipsa erectiei dintr-o data

08-04-2007
Gu
Nu este medic/terapeut
Gu
De vreo 9 luni imi place o fata totul a decurs lent si intr-o directie pozitiva.Doar la simpla atingere aveam erectie...acu 2 zile s-a ajuns la momentul cand aveam sa facem dragoste...pana la penetrare totul parea ok apoi s-a facut moale si era, , mort".Care sa fie cauza? E posibil sa fi fost cauzata de o la o simpla lovitura?
2 comentarii
0
09-04-2007, ora 00:00
Gu
Nu este medic/terapeut
Gu
astept un sfat...poate fi oare de vina ca s-a yntymplat yn ziua de Pasti?:)asta glumind de sigur dar serios ce sfat mi-ati putea da?
0
27-04-2007, ora 00:00
tommy
Nu este medic/terapeut
tommy
asa am patit si eu...eram gata, totul era perfect pana la penetrare..am ajuns sa fiu speriat si disperat...nu stiam ce-i de facut.la mine totul era o chestie psihologica.si cred k asa-i si la tine...ta-as sfatui sa vb deschis cu fata si sa-i zici clar ce se intampla..poate undeva in mintea ta se intampla ceva..iti e rusine...sau ceva de genul.vorbeste deschis si totul se va rezolva..crede-ma..mult suuces;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.