Lipsa menstruatie

01-08-2013
Alesxxandra29
Nu este medic/terapeut
Alesxxandra29
Iau anticonceptionale Microgynon de 8 luni de zile. Duminica am luat ultima pilula urmand sa fac pauza, ieri miercuri trebuie sa apara menstruatia dar au aparut doar niste pete roz-maroni si cam atat!! Ce poate fi????
3 comentarii
0
02-08-2013, ora 13:29
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
e menstruatia, poate incepe mai incet sa mai intampla, mai asteapta
0
02-08-2013, ora 16:17
Alesxxandra29
Nu este medic/terapeut
Alesxxandra29
am cam asteptat si acuma nu mai am aproape nimic decat scurgerea care e putin roz dar un roz foarte deschis si cam atat..
0
05-08-2013, ora 15:48
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
e posibil sa ai o dereglare, daca le ai luat cum trebuie fara sa uiti vreuna nu esti insarcinata
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Menopauza
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.