Lipsa menstruatie
Iau anticonceptionale Microgynon de 8 luni de zile. Duminica am luat ultima pilula urmand sa fac pauza, ieri miercuri trebuie sa apara menstruatia dar au aparut doar niste pete roz-maroni si cam atat!! Ce poate fi????
3 comentarii
e menstruatia, poate incepe mai incet sa mai intampla, mai asteapta
am cam asteptat si acuma nu mai am aproape nimic decat scurgerea care e putin roz dar un roz foarte deschis si cam atat..
e posibil sa ai o dereglare, daca le ai luat cum trebuie fara sa uiti vreuna nu esti insarcinata
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5in urma cu un an am inceput sa am amenoree..
- 6amenoree de mai bine de 17 ani
- 2Am 25 de ani si pana acum nu am avut niciodata menstruatie..
- 2Amenoree
- 6duphaston pt amenoree secundara
- 3menstruatie lipsa
- 41amenoree secundara
- 6anticonceptionale fara ciclu
- 3ciclu menstrual-nu, sarcina-nu
- 1lipsa ciclului menstrual
- 1amenoreea dupa avort
- 5nu mi-a mai venit ciclul timp de un an (dupa primul ciclu)
- 1Intarzierea menstruatiei
- 0Menstruatiei
- 0Pilulele si fumatul
- 1Lipsa ciclu menstrual cu sterilet Mirena
- 9Posibil infertilitate?
- 2Lipsă menstruație
- 0Sarcina in timpul alaptarii
- 2Lipsa menstra 60 zile
Mai multe informații despre: Amenoreea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
