Lipsa totala erectie | Forumul Medical ROmedic

Lipsa totala erectie

22-08-2010
Dalidana
Nu este medic/terapeut
Dalidana
Buna seara!
Am 30 de ani, deasemenea si sotul meu.De aprox 2 luni nu mai putem face sex si acest lucru se intampla datorita faptului ca nu mai are erectie si atunci cand se intampla, nu este totala.Cu toate acestea ejaculeaza.Problema a inceput in urma cu 6 luni, cand am observat ca-si pierde erectia in timpul actului sexual si ca acesta nu mai are nici intensitate, nici durata. Initial am pus-o pe seama faptului ca este obosit si stresat din cauza serviciului foarte solicitant.Ulterior, am crezut ca este vorba de o a treia persoana, dar nu s-a concretizat.I-am facut analizele de sange si totul este ok.Urmarim filme xxx impreuna si.nimic.!!! Ma iubeste, stiu, simt, ma doreste, insa nu poate!!!! Deja incepe sa fie foarte stresat si imi este teama sa nu intre in depresie.Ma puteti ajuta cu un sfat, eventual sa ma indrumati unde sa ma adresez? Sexolog, urolog, psiholog???
Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: