mai sunt virgina sau nu?

04-08-2010
Balanutzu
Nu este medic/terapeut
Balanutzu
prietenul meu nu crede ca sunt virgina... a bagat degetul cel din mijloc si nu a intilnit nici un obstacol... ieri a incercat sa faca asta din nou... astazi dimineatza cind m-am trezit a curs putin singe... ajutati-ma va rog cu un sfat... nu vreau sa-mi pierd virginatatea in asa mod. sau deja mi-am pierdut-o?
4 comentarii
0
04-08-2010, ora 16:37
daysa
Nu este medic/terapeut
daysa
cred ca ai pierdut-o deja
0
08-08-2010, ora 15:54
alytm
Nu este medic/terapeut
alytm
Buna sunt aly din tm si am 16 ani..Primu meu contact sexual a fost unul sa zic destul de placut...dureri au fost dar nu profunde si fara sangerari..al 2-lea contact iar cu dureri dar doar in anumite pozitzii si din nou, fara sangerari, stiu ca nu este neaparat sa sangerez dar numi pot da seama dak mai sunt sau nu virgina al 2lea contact l-am avut dupa 1-2luni dupa primul nu stiu ce sa zic.:(...mai sunt sau nu virgina..:(?
0
12-08-2010, ora 15:49
alexiya
Nu este medic/terapeut
alexiya
pai din moment ce ai avut un contact sexual atunci inseamna ca nu mai esti virgina..un contact sexual implica penetrare..deci virgina nu ai cum sa mai fi.. chiar daca nu ti-a curs sange..
0
30-12-2012, ora 23:25
Dr.YneedLove
Nu este medic/terapeut
Dr.YneedLove
nimeni nu va poate raspunde concret decat la un control amanuntit...fie un barbat cu experienta.fie un medic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici