mancarimi

13-10-2009
oana_and
Nu este medic/terapeut
oana_and
buna ziua !!!. am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu fara prezervativ si in urma acestui contact secretia mea a devenit urat mirositoare si prezentam mancarimi. am tot facut spalaturi cu bicarbonat iar mirosul a incetat sa fie atat de intepator insa mancarimile persista. ce imi recomandati. precizez ca acum cateva luni am avut candida bucala si vaginala iar cea bucala mi-a cam dat de furca asa ca as prefera niste remedii naturiste...fara antibiotice. multumesc!!!
3 comentarii
0
13-10-2009, ora 17:30
CorinaAndra
Nu este medic/terapeut
CorinaAndra
cervugid ovule sunt cele mai bune
0
13-10-2009, ora 21:07
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Analize ale secretiei. Fara ele, iei tratament care iti poate ameliora simptomele, dar sa ramai cu o afectiune latenta. Numai Bine!
0
23-10-2009, ora 20:04
oana_and
Nu este medic/terapeut
oana_and
am fost si mi-am facut analiza de secretie. mi-a scris un cod 2615 daca stie cineva ce este ca pana luni cand merg la medicul de familie stau tot pe ghimpi. multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul