marire de penis

07-12-2006
baiatudincasa
Nu este medic/terapeut
baiatudincasa
Am auzit de mai mult timp de marirea asta de penis. care e suma care iti trebuie si cam cat ti-se poate mari penisul
7 comentarii
0
08-12-2006, ora 00:00
dr_myikella
Nu este medic/terapeut
dr_myikella
In primul rad as avea niste intrebari: cati ani ai, si ce lungime are penisul tau in erectie.
0
08-12-2006, ora 00:00
baiatudincasa
Nu este medic/terapeut
baiatudincasa
Pai an 24 de ani si 17 cm in erectie totusi parca mi se pare ca nu este in deajuns de mare partenera mea este f multumita dar eu as vrea sa o am mai mare
0
08-12-2006, ora 00:00
dr_myikella
Nu este medic/terapeut
dr_myikella
Felicitari, esti unul dintre putinii barbati care se pot mandrii cu asa ceva.Comparativ cu datele din literatura de specialitate penisul in erecti poate ajunge pana la 15 maxim 20 cm, dar sunt barbatii care nu ajung nici macar la 15cm.Parerea mea este sa incerci sa profiti din plin de "darul" pe care il ai, marimea sa stii ca nu are importanta, nu te face mai barbat, tu trebuie doar sa faci in asa fel incat sa te folosesti de ceea ce ai si sa dai tot ceea ce e mai bun din tine in primul rand ca om si apoi ca si barbat.Lasa deoparte gandurile despre mariri inutile si concentreaza-te asupra lucrurilor care sunt importante cu adevarat in viata. Nu stiu in ce masura am reusit sa te multumesc cu raspunsul meu, alegerea iti apartine. O zi buna!Daca mai ai ceva nelamuriri te rog apeleaza cu incredere.
0
28-09-2007, ora 00:00
gigi becali
Nu este medic/terapeut
gigi becali
bv bv..al meu nu are nici 10 cm in erectie...bv..poate ar trebui sa te cunoasca prietena mea ;(
0
29-06-2010, ora 02:22
simplu2
Nu este medic/terapeut
simplu2
Te-as sfatui sa folosesti un penis extender(cauta pe goagal), se poate cu munca si rabdare(2 ore pe zi timp de minim 3 luni.Trebuie sa inveti sa folosesti aparatul,.daca nu reusesti sa il tii pe penis la primele sedinte.nu te da batut, practica te face maestru!iti explic cum am procedat eu. in prima luna 1-2 ore zilnic iar fiecare ora trebuiesc fractionate inintervale mai mici de cate 30 de minute cu pauza 10 minute La a doua luna de tratament il poti folosi 2-4 ore pe zi.Iti recomand ca inainte de fiecare folosire a extenderului sa faci un dus fierbinte1-2minute doar penisul pt o irigare mai buna pe urma il masezi cu o crema sau ulei.doar putin(.eu folosesc vitamina E capsule uleioase) pe urma pui extenderul.simplu (pt cei care si-au cumparat dar nu stiu sa il foloseasca frt bine. 1Fixezi extenderul pe penis la cel mai mic nivel, (pt marimea ta) 2.barele de prelungire se trag afara din suportul concav. 2 strapul de silicon se lasa pe penis strans cum lati fixat prima oara. 3 introduceti bare de prelungire in suportul concav 4 Insurubati barele de prelungire de pe inelul de baza cu cele introduse in suportul concav. pe urma se poate ajusta nivelul de tensiune.///// Se poate!important e practica multa si nu neaparat forta!Succes ;)
0
05-04-2011, ora 18:00
Skinnar97
Nu este medic/terapeut
Skinnar97
Am 14 ani si in erectie a meu are 15, 5-16 cm
0
30-04-2011, ora 11:45
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
pe orice ati da banii sa nu va duceti sa va plangeti la OPC! un batranel pervers asa a facut dupa ce a dat 400 de euro pe niste pastile:)))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •