Masturbare... NU DIN NOU! X( )

07-08-2011
urascmaneaua
Nu este medic/terapeut
urascmaneaua
salut din nou.. ma numesc alex am 18 ani si sunt virgin, eu ma mai masturbez din cand in cand, apoi ma copleseste o senzatie sau ceva de genu si incep sa ma masturbez din ce in ce mai des chiar de 3 ori pe zi :| urasc masturbarea e gretoasa si scarboasa, tot timpu am probleme cu mirosuri dureri si altele, voi baietii in special cum va puteti abtine de la "prostia asta"????? astept raspuns
7 comentarii
0
07-08-2011, ora 22:43
alynutzaa
Nu este medic/terapeut
alynutzaa
nu sunt baiat insa cred ca ar trebui sa-ti incepi viata sexuala, ai nevoie de asta, dupa asta cred ca te vei mai linisti!!
0
08-08-2011, ora 12:48
urascmaneaua
Nu este medic/terapeut
urascmaneaua
da pai asta tot am incercat in ultimele luni dar pana acum am dat numai de blege si neserioase :| in pana mea cea mai lunga relatie de pana acum a durat o luna si cv.pana mea vad eu...dar in legatura cu subiectul (masturbare) meu nush zi si mie cu ce sa imi ocup timpul ca asta mia zis un prieten.daca nu am timp nu ma masturbez si chiar nu mai vreau deci e oriblos :-
0
08-08-2011, ora 13:31
alynutzaa
Nu este medic/terapeut
alynutzaa
nu stiu, poate ai un hobby...du-te la sala, iesi la plimbare cu prietenii, citeste o carte, etc
0
08-08-2011, ora 13:32
alynutzaa
Nu este medic/terapeut
alynutzaa
fa-ti prieteni noi, poate cunosti o fata pe placul tau sa incepeti o relatie si cine stie..poate iese cv :P bafta
0
09-08-2011, ora 15:25
ChristianoRolando
Nu este medic/terapeut
ChristianoRolando
Ti'am lasat un mesaj privat :D
0
09-08-2011, ora 22:33
alynutzaa
Nu este medic/terapeut
alynutzaa
sorry dar nu ai lasat nimic :P poate ai intentionat
dar eu nu am gasit :D
0
13-08-2011, ora 22:40
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
E gretoasa, da o faci iar si iar... interesant!
Acum o intrebare serioasa: dc crezi ca stai cu fetele cel mult o luna?
Variantele pot sa fie f multe si ca sa faci sex, trebuie sa incerci sa abordezi "subiectul" putin altfel.
Bafta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Masturbarea la barbati
  • Mituri despre masturbare
  •