Medicamentul Postinor
Buna seara! Am avut un accident in timpul actului sexual (pe data de 3 dec) si am luat imediat Postinor (cam la o ora dupa), am luat si pilula a 2-a la 12 ore dupa prima. Pe 5 trebuia sa imi vina mentruatia. Suntem in 6 si inca nu... stiu ca este normala o dereglare, dar mi-e teama. Este prima data cand iau medicamentul asta. Ce se intampla? Cat poate intarzia? Va rog sa imi raspundeti daca este cineva medic pe aici sau ati trecut prin experiente similare. Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4postinor si contraceptive!
- 4abuz de postinor
- 6postinor...cu intarziere
- 10postinor 2-am gresit administrarea?
- 22 doze de Postinor intre o singura menstra scade efectul de contraceptie?
- 8postinor 2 + menstruatie
- 15mare stres!!!va rog ajutor
- 4de cate ori se ia postinor?
- 5postinor 2 de doua ori in aceeasi luna?
- 3pilula uitata - postinor 2
- 3Ciclu dupa Postinor2
- 3Postinorul afecteaza sarcina
- 5Pastila de a doua zi si-a facut efectul sau e insarcinata?
- 3Efecte postinor - 2 menstruatii prea apropriate ??! Help !
- 3postinor-2-efecte
- 8Postinor, sangerare dupa act sexual, ce sa fac? mai iau postinor?
- 1Postinor luat dupa 48 ore e posibila o sarcina
- 6la 4 ore dupa ce s-a rupt prezervativul, am luat Postinor... sunt insarcinata?
- 0efect advers POSTINOR sau...?
- 2postinor 2, test de sarcina negativ..
Mai multe informații despre: postinor
