menopauza
am 48 de ani 3nasteri normale anul trecut m-am operat de perineu in aprilie aveam simptome de menopauza in 26 octombrie am avut ultimul ciclu, am facut test de sarcina si nu sunt insarcinata, in ultima luna noaptea mai ales am niste bufeuri severe am luat clonidina dar ma trezesc si din 2 in 2 ore, acum iau anxiar pot sa mai iau si clonidina?inca mai am scapari usoare de urina cand ridic greutati sau tusesc tare, sa cred ca tot de la menopauza?
1 comentarii
Mai multe detalii intr-un mesaj privat va rog ! O seara placuta !
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5probleme sexuale la menopauza
- 3de un an sunt la menopauza si am inceput sa sforai
- 3vreau sa am un copil, dar sunt la menopauza de 4 ani
- 3totul despre menopauza
- 2insomnie puternica la menopauza!
- 0chist pe ovar la menopauza
- 5nodul la san, menopauza...
- 4am nara stinga infundata de mult timp
- 8Menopauza indusa chirugical dupa cancer
- 2menopauza de 4 ani
- 0Climax, Modificari fizice, psihice hormonale la menopauza, chist ovarian la 58 ani
- 1menopauza la 44 ani
- 5menopauza la 41 ani?
- 3Sarcina la menopauza??
- 4histerectomie totala cu anexectomie bilaterala + menopauza indusa chirurgical
- 8menopauza
- 7Calduri excesive si stare de rau
- 4Menopauza
- 2ecografie transvaginala la postmenopauza
- 1Menopauza si diabetul
Mai multe informații despre: Menopauza
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: