Menstruatia nu mi-a venit

04-01-2021
anonim8387
Nu este medic/terapeut
anonim8387
buna ziua, am o problema si am nevoie de ajutor..
luna trecuta nu mi-a venit menstruatia si nici pana azi, ultima menstuatie am avut o de pe 24 NOV. O alta problema e pe 17 dec, pana pe 30 am avut mici scurgeri maronii (inchis, mazga), asta a inceput dintr o seara in care am facut niste excercitii pentru abdomen, dar apoi au revenit la normal. Am fost destul de stresata din cauza asta de pe 5 nov, deoarece am facut petting, , prin haineee, aveam hainele pe noi, el a ejaculat si s au udat si pantalonii mei si m-am speriat, dar am zis ca nu are cum sa fie ceva grav si m-am linistit, dar apoi au venit acele scurgeri si apoi nu mi mai vine menstrutia, chiar daca nu este regulat, trebuie sa-mi vina in fiecare luna, mentionez ca sunt virgina
in ziua de 5 dupa ce am vazut aia m-am dus la baie, m-am sters putin, doar asa, iar apoi am infasurat lenjeria intru un servetel. si in afara de astea am avut si o problema la urinat, si ma ustura. stiu ca nu are cum sa fie o sarcina, dar nici nu stiu ce poate sa fie, de ce nu mi vine?
1 comentarii
0
05-01-2021, ora 00:30
anonim8387
Nu este medic/terapeut
anonim8387
AJUTORR
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.