Menstruație diferita

10-04-2023
Anitnelav
Nu este medic/terapeut
Anitnelav
Buna ziua, am 38 de ani și mă confrunt pentru prima oară cu următoarea situație: pe data de 1 aprilie 2023 mi a venit menstruație după o întârziere de 6 zile. Prima zi de menstruație părea a fi normala, dar a 2 a zi deja menstruație a început să fie foarte slaba urmând că următoarele zile sa fie scurgeri foarte ușoare spre deloc de culoare maronie. Pe data de 7 aprilie am simțit cum mi se încălzește tot corpul și a început o scurgere mai abundenta, asta intamplandu se dimineață. După acest episod s a oprit și au urmat zile cu scurgeri foarte slabe spre deloc. Pe data de 10 aprilie după o zi de munca pe la ora 18 am simțit la fel o creștere a a temperaturii corporale urmând o scurgere abundenta de parcă ar fi fost a 2 a zi de menstruație! Nu înțeleg care e cauza acestor dereglări!
2 comentarii
0
12-04-2023, ora 23:46
latinadoll
Nu este medic/terapeut
latinadoll
buna ai aflat vreun raspuns? ma confrunt cu aproape aceeasi problema mi a venit ciclul luni si deja astazi miercuri a mai curs extrem de putin tinand cont ca in prima zi am avut niste dureri groaznice si a curs extrem de mult
0
12-04-2023, ora 23:47
latinadoll
Nu este medic/terapeut
latinadoll
si in legatura cu cresterea temperaturii corpului intampin aceeasi problema am 19 ani
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: