Menstruatie diminuata
buna ziua, In luna ianuarie mi-a venit menstruatia insa a curs mai putin fata de lunile trecute, iar luna aceasta de cand a venit a curs in jumatate decat luna trecuta si de o culoare maronie(am inceput sa iau si anticonceptionle karissa). ce cauze ar putea fi ? Nu pot ajunge urgent la doctor.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3menstruatie doar o singura zi
- 4menstruatia redusa cantitativ
- 5test de sarcina negativ + menstruatie = sarcina?
- 4anticonceptionale yasmin
- 5Karissa si menstruatie foarte putina
- 0Menstruatie putina
- 7Sa imi fac griji sau nu?
- 2Am avut menstruatia luna trecuta, luna asta doar 2-3 picaturi
- 4La menstruatie imi curge foarte putin! Infectie sau altceva ?
- 1ciclu redus
- 0Menstruatie scurta, inchisa la culoare cu cheaguri..
- 4Un sfat, va rog! menstruatie foarte redusa cantitativ
- 1Menstruatie putina
- 1Am rămas însărcinată?
- 0Menstruație slab cantitativa!!!
- 0O fac protejat si totusi imi fac griji. Menstruatie in cantitate foarte mica.
- 1De ce menstruația a durat mai puțin ca de obicei?
- 2Mestruatie in cantitate mica
- 2Sarcină? menstruația mi-a venit mai devreme și mi-a curs mai puțin
Mai multe informații despre: menstruatia redusa cantitativ