Mi-a intarziat menstruatia.

27-04-2016
alinaramm
Nu este medic/terapeut
alinaramm
Mi.a intarziat menstruatia aproape o luna, am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative. De ceva vreme am dureri de spate, secretii albe abundente, mancarimi uneori si am nevoie la baie tot mai des.. Ce poate insemna acest lucru? Exista totusi vreo sansa sa fiu insarcinata? Am auzit cum ca vitamina E ar fi de ajutor. Multumesc!
2 comentarii
0
27-04-2016, ora 10:27
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Dati cautare pe Google Cauze ale intarzierii menstruatiei. Sunt in jur de 10.

Faceti examen ginecologic complet si Test secretie. Posibil sa aveti o infectie genitala si urinara.
0
30-07-2016, ora 14:05
Justme2001
Nu este medic/terapeut
Justme2001
Hei.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns. Acum aproape 3 săptămâni am întreținut relatii sexuale fara prezervativ dar nu si-a dat drumul in mine. Ultima mea menstruatia a inceput pe 27 iunie. Nu am un ciclu regulat asa ca nu stiu cand trebuie sa imi vina sau cand are loc ovulatia. De pe 26 iulie am dureri de burta dar încă nu mi-a venit.Ar putea fi o sarcina sau doar o intarziere ? Tin sa mentionez ca actul sexual a durat foarte putin. In ultimele zile sunt foarte stresata de acest subiect. Nu prezint nici un simptom al unei sarcini. Am nevoie de parerea voastra ca sa ma mai linistesc. Nu am facut nici un test încă. Sper sa fie o întârziere.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: