Mi se faramiteaza pielea de pe penis.

18-04-2008
Raducu21
Nu este medic/terapeut
Raducu21
Salutare!
de vreo luna, pielea de pe penis a inceput sa-mi crape si sa mi se faramiteze. Plus ca e tot timpul iritata si nu pot intretine relatii sexuale..Nu stiu ce sa fac, fiindca relatii sexuale am avut doar cu prietena mea cu care sunt de peste 5 ani. Asa ceva nu am mai avut pana acum. Am folosit doar crema de galbenele si degeaba. O sa atasez si niste poze, iar daca cineva stie ce este sa mi dea si mie de stire ca nu mai pot sunt disperat.
Sper ca se vede cat de cat.
.
http://www.99poze.ro/Poze_cu_problema/
3 comentarii
0
23-04-2008, ora 00:00
Raducu21
Nu este medic/terapeut
Raducu21
Nu ma poate ajuta chiar nimeni.nu pot merge la doctor, pt k parintii mei lucreaza in domeniu si sunt foarte stricti cu mine. Va rog ajutati-ma si pe mine.
0
03-05-2008, ora 00:00
Raducu21
Nu este medic/terapeut
Raducu21
una peste alta sunteti varza.Cel mai varza forum medical.Sa-mi sugeti belita ca mi au raspuns altii.Sugeti pula!Sugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pulaSugeti pula
0
03-05-2008, ora 00:00
frumusica
Nu este medic/terapeut
frumusica
vezi ca mai e sectiunea psihoterapie, poate te ajuta cineva acolo ca esti dus cu capul. Rau de tot.
Vai de tine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: