microginon

12-03-2016
zozo
Nu este medic/terapeut
zozo
Buna seara.de 6 ani iau microgi in si totul a fost ok.acum am o problema.in a treia săptămînă am luat cam haotic pilulele in loc de ora21 luam dimineata si chiar 2 intr.o zi.mai aveam 3 pilule de luat si m.am procopsit cu sangerari maronii reduse cantitativ.am continuat sa iau si cele trei pilule si sunt in cele 7 zile de pauză când ar trebui sa apara menstra.ce reprezintă acele sangerari maronii?pot fi de la pilulele luate haotic?va multumesc frumos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.