Mie rau si ma simt molesit

19-12-2010
anonim2
Nu este medic/terapeut
anonim2
Ieri seara au venit niste prietenii la mine si am mancat dulciuri pana dimineata pe la ora 6 dar de pe la ora 2 mi se facuse foarte rau simteam o stare care nu pot sa o descriu in tot corupul. M-am culcat pe la 6 dimineata si m-am trezit pe la 2 si inca ma simnt slabit sunt speriat pentru ca mie nu mai mia fost rau de ceva ani buni. Am inaltimea de 1.87 si 96 de kg acum 2 zile am mancat 2 pizza xxl si mia mai intrat si un cui in mana.Mananc foarte mult pentru ca imi place sa mananc si cat timp am mancat cat am dorit nu am avut nimic... dar saptamna trecuta joi si vineri nu am mancat de la 7 dimineata pana la 7 seara cand am ajuns acasa si am mancat pana nu am mai putut.
Daca ma duc la doctor o sa imi spuna ca sunt prea gras pentru inaltimea mea si mananc prea mult.Sunt speriat si nu stiu daca o sa scap de simptomele astea pana maine.
4 comentarii
0
19-12-2010, ora 15:39
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
du-te frate la doctor sa vezi ce ai...nu rade nimeni de tine sunt altii si mai grasi...iar pe viitor schimba-ti stilul de viata numai asa o sa poti sa ai o greutate in limite normale.
0
19-12-2010, ora 16:57
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Sa inteleg ca suferi de bulimie?
0
19-12-2010, ora 17:09
anonim2
Nu este medic/terapeut
anonim2
Nu lala doar mananc mult ca imi place nu sufar de nimic
0
19-12-2010, ora 22:06
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
...dar maminci mult, poate ai o pb., ar tb. sa iei legatura cu medicul de familie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dependența de alimente
  • Învață să-ți controlezi pofta de ciocolată
  • De ce unele persoane sunt atât de atrase de gustul dulce?
  • Cum scapi de dependența de dulciuri - sfaturi utile
  • Consumul de alcool al părinților poate influența dependența de mâncare a copiilor
  • Cum luptăm împotriva dependenței de zahăr?
  •