multumit de partener ce ne lipseste ce avem ce ne dorim?

22-01-2007
cryss26buc
Nu este medic/terapeut
cryss26buc
Nu mi am inceput de prea mult viata sexuala dar din prima clipa m am simtit bine, acum a devenit sotul meu si avem o viata sexuala foarte palpitanta locuim cu parintii lui si ne place sa o facem cu ei in casa, in bucatarie, baie, balcon chiar si in debara, nu are penisul foarte mare de fapt nu marimea conteaza suntem ffff compatibili stim sa ne satisfacem reciproc intai prin cuvinte apoi prin atingeri etc nu am apelt la vibrator pt ca nu e cazul dar lucrand amandoi in pol am facut o cu catuse, bastoane, etc este destul de excitant si palpitant noua nu ne lipseste decat timpul am vrea mai mult pt noi dar merge si asa.Voua ce va lipseste?
7 comentarii
0
02-02-2007, ora 00:00
dr-soare
Nu este medic/terapeut
dr-soare
Sunteti doi oameni extraordinari. Veti trai si veti imbatrani frumos impreuna.
Va felicit!
Cu stima Dr Soare.
-
0
24-02-2007, ora 00:00
tomy
Nu este medic/terapeut
tomy
noua ne lipseste cate ceva din ce aveti voi acolo..numai bine..nici nu stiti ce norocosi sunteti
0
01-03-2007, ora 00:00
RANIELLA
Nu este medic/terapeut
RANIELLA
MA REGASESC IN POVESTEA TA SI ITI SPUN SINCER CA NU IMI POT IMAGINA CEVA MAI BUN.NU SUNTEM INCA, CASATORITI DAR LOCUIM CU PARINTII LUI SI ASTA CHIAR NU-I O PROBLEM.EL LUCREAZA IN POL ASA CA SI NOI NE FOLOSIM DE ACCESORI.NE SIMTIM MINUNAT IMPREUNA SI MA BUCUR TARE MULT CA NU SUNTEM SINGURII.
0
19-03-2007, ora 00:00
csilcser
Nu este medic/terapeut
csilcser
uneori e monoton de cand ne+am casatorit.dar cred ca totul tine de comunicare si starea de spirit a fiecaruia
0
19-03-2007, ora 00:00
csilcser
Nu este medic/terapeut
csilcser
uneori e monoton de cand ne+am casatorit.dar cred ca totul tine de comunicare si starea de spirit a fiecaruia
0
27-04-2007, ora 00:00
joanne_k
Nu este medic/terapeut
joanne_k
de ce este monoton? si mie mi-e teama sa nu ne plafonam dupa ce ne casatorim...
0
29-04-2007, ora 00:00
dor-el
Nu este medic/terapeut
dor-el
Sunteti fericiti. Sa fiti sanatosi si sa va bucurati in continuare. Totusi excesele trebuie temperate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici