Nebunii in dormitor?

29-05-2012
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Ca orice om...normal zic eu...am inceput sa am diverse curiozitati.in legatura cu 'picanteriile de asternut'.
Mai exact, sunt casatorita de 2 ani si ma gandeam ca o nebunie nu ar strica din cand in cand.
Sunt curioasa ce experiente placute sau nu au trait alte persoane...cu ce v-ati confruntat...daca ati mai repeta asa ceva...etc. Cred ca orice informatie e binevenita :D (mai ales ca sunt convinsa ca nu sunt singura care se gandeste la asa ceva...dar nu prea are nimeni curaj sa abordeze un subiect poate tabu).

Ar fi interesant sa citim povestile si experientele altor persoane...nu? :) Deci haideti, nu fiti jenati...
Pupi
18 comentarii
0
29-05-2012, ora 12:43
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
PS: daca exista personae carora sa nu le convina acest topic...le-as ruga sa se abtina...nu ma intereseaza pareri de genul "a innebunit lumea", sau "Dumnezeu o sa va pedepseasca..."

Sper totusi sa aveti curaj sa impartasiti astfel de detalii picante. :*
0
29-05-2012, ora 18:33
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Chiar nu a experimentat nimeni nimic? :)) nu ma adresez doar cuplurilor casatorite...
Nimic de genul : 2 tipe si un tip, sau 2 tipi si o tipa, sau swing.?
0
31-05-2012, ora 19:02
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Hai ma 'copii'. Din peste 200 de oameni ce au fost interesati sa acceseze topicul deschis de mine, nu e macar unu care sa fi fost curios macar o data? Sa fi facut o nebunie? Ma asteptam sa gasesc cateva reactii azi cand m-am logat din nou pe forum. Deprimant..
0
16-06-2012, ora 00:06
Alex121990
Nu este medic/terapeut
Alex121990
dar cum ar suna tu si cu mine cati ani ai.
0
16-06-2012, ora 23:13
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Pisi, nu-s aici ca sa agat sau sa fiu agatata :)
vreau doar sa pregatesc o surpriza PLACUTA sotului meu.daca ai experiente de genul asta si vrei sa le impartasesti cu restul lumii, ok. Daca nu...asta e.
0
24-06-2012, ora 12:26
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Inca nu a facut nimeni minic 'interesant' la capitolul sex?
0
24-06-2012, ora 18:21
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Daca stii ce fantezie vrei sa pui in practica, de ce ii mai intrebi pe altii pe un forum public? Daca mai aduci o femeie in pat, poti avea surpriza ca sotul tau sa te lase de-o parte si sa uite de tine si sa o prefere pe cealalta partenera. Daca totusi se va ocupa mai mult de tine, s-ar putea sa o faca din rusine fata de tine. :))) Daca mai aduci un barbat in pat, poti sa te astepti aproape in mod sigur la sex anal. Esti sigura ca asta iti doresti? Iar cand iti doresti ceva de tip swing, sau schimb de parteneri poate ca deja te-ai plictisit de partenerul tau sau nu il mai iubesti. Eu una nu as fi dispusa sa il impart cu o alta femeie. Dar poate suntem doar diferite si eu ma insel, la urma urmei!

Cele mai "nebune" lucruri pe care le-am facut eu la capitolul asta nu ies totusi din sfera normalului, as zice, si anume: sex in masina, sex in curtea imobilului meu, unde oricine ne-ar fi putut vedea daca trecea pe strada sau vrenuul din colocatarii mei daca se uita pe geam (Doamne, sper ca era destul de intuneric afara!! nu de alta, dar tot acolo locuieste intreaga mea familie, inclusiv mama si tata :S...), sex la o petrecere, intr-o camera separata, cu o usa care nu se putea inchide bine :S... Si cam atat, daca nu luam in calcul ca odata am zis "nu" si am fost fortata sa fac sex de catre fostul meu prieten, chestie care a implicat si putina violenta fizica, din partea amandurora. In rest, certurile sunt de multe ori binevenite, atata timp cat nu sunt prea serioase, desigur, pentru ca partidele de amor de dupa sunt mai pasionale. La fel si dupa despartirea fizica dupa o perioada. Gata, nu mai am idei. Dar sunt multe lucruri pe care NU le-as face, orice ar fi.
1
24-06-2012, ora 21:00
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Da, m-am gandit sa aduc o fata...fara sa ma tem ca voi fi neglijata.iar la capitolul locuri interesante, am si eu cateva: in masina, pe bloc, in mare, in curtea casei, pe plaja, in club, in cismigiu...su nu-mi mai aduc aminte...
2
24-06-2012, ora 22:28
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Si ca sa iti rasp si la prima intrebare: cer pareri personale, impresii etc.sunt curioasa ce impresii au ramas altii in urma acestui tip de joc.
Si nu simt ca nu il mai iubesc pe mandrul meu, ba din contra.ma atrage ideea asta din mai multe motive.nu consider ca o casatorie este finalul picanteriilor sexuale. Ba din contra. Avand incredere in partener cred ca iti poti permite mai multe lucruri.
Si sunt dispusa sa 'impart'...nu il 'detin', nu e un bun cumparat... Prefer sa ma bucur d viata si oportunitati decat sa regret mai tz lucruri p care nu am apucat sa l fac.
0
31-07-2012, ora 12:39
sokol
Nu este medic/terapeut
sokol
Draguts site-ul.unele inrtebari chiar bune :) doar ca multi prea multi pocaiti dinastea care nu prea au ei treaba cu sexu si is mult pe langa :)! E treba lor dar macar sa taca din guritza sa nu induca eprsoanele in eroare ;))!...E foarte bine ca ai astfel de dorintze si e si mai bine ca doresti sa le pui in practica si ca te interesezi :)! Totusi nu iti recomand ideea cu un partener o partenera in plus :) dupa s'ar putea sa apara complicatii :) cunosc multe cupluri care au avut baiuri dupa :))! Treaba cu costumele si rolurile merg destul de bine dar numai daca o faci ok ;)) altfel o sa se uite interesant iti spun eu :))!...Picanteriile sunt mai usor de facut in afara patului :P daca vrei sa incerci ceva tare...Ia'l intr-o zi cu tn sa va plimbati printr-un magazin :)) uitate dupa un magazin cu cabina de proba cu usi :))...iati un bratz de haine sa credea vanzatoarele ca incerci mai multe...si tragel pe parteneru tau inauntru :))! Am incercat in mai multe locuri publice in genu :) intradevar nu e asa mare placerea fizica dar adrenalina satisfactia pe care o ai sunt foarte tari :D !Acuma depinde si cat e el de deschis la astfel de propuneri :P ia niste sfori si leagal de un scaun /pat ii dansezi umpic...ideeile vin usor mai ales pe moment :D ! incercarea moarte n'are :))! Bafta ! aaa da : miere, frisca, fructe, - se folosesc foarte des :)!
1
01-08-2012, ora 09:25
vega2
Nu este medic/terapeut
vega2
as vrea sa fie si sotia mea asa deschisa la minte in privinta sexului. oricum daca si el este ca tine deschis, poti sa-i duci si zece fete fara probleme. iti spun eu, daca el are intentii sa o faca cu altele ( toti au ) o va face si nici nu vei sti. la fel si pe tine, daca te tenteaza o vei face pe ascuns, asa ca succes. ai multi vizitatori, cred ca din cauza pozei bravo !
0
09-08-2012, ora 12:55
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Joculete de tip roleplay am incercat. Ma interesa cv mai mult de atat :)
Si nu imi fac probleme in privinta inselatului... Inca
Daca vrea sa o faca, o face. E valabil pt oricine.
Si speram ca nu poza sa fie motivul numarului de vizitatori :p e pusa pt un alt topic. :)
0
10-08-2012, ora 08:39
vega2
Nu este medic/terapeut
vega2
habar nu am ce inseamna roleplay ( si chiar nu sunt un taran )
1
11-08-2012, ora 22:04
ktza
Nu este medic/terapeut
ktza
Pe scurt, exemplu de roleplay: el politist si ea soferira care incalca o regula d circulatie si tre sa 'plateasca' pt asta. :)
1
21-08-2012, ora 13:26
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
Buna, doar acuma am vazut subiectul tau :), da ce pot sa zic suna foarte bine aceste "nasty things" gen roleplay :D...o doctoriţa care trateaza pacientul. O politista care da o amenda si trebuie platita în natură...si etc... Sincer sunt de acord cu astfel de picanterii in viata sexuala a oricarui cuplu deoarece poate de la o vreme sa se instaureze monotonia...si da si eu am nenumarate fantezii..
0
19-07-2017, ora 16:00
Jason Bourne
Nu este medic/terapeut
Jason Bourne
Da.
Ruined orgasm. I-am spus sa ma masturbeze pana la punctul ejacularii dupa care sa se opreasca deodata si sa-mi strice orgasmul. Ideea e ca EA are puterea asupra mea. Deci ea eate Stapana.
O alta fantezie ar fi fost ca ea sa ma lege la maini si sa-mi calareasca limba pana la la orgasm.

Asta s-a intamplat pe timpuri ca acuma de cativa ani e rau de tot. N-am mai vazut o partida de s.x de mai bine de un an si aproape jumatate.
2
12-03-2018, ora 11:26
Utilizator_195723
Nu este medic/terapeut
Utilizator_195723
buna! iti raspund pentru a te ajuta sau macar pentru ati da idei si eu sunt casatorita si am trei copii ii dau idee pe care eu le-am incercat cu sotul meu...evident sex in trei nu crede-ma nu pierzi nimica in asta si daca iti iubesti enorm de mult sotul nu cred ca ai accepta sa-l vezi cu alta in pat sau el sa te vada cu altul in pat..dar ai putea sa incerci jocuri sau sa-i indeplinesti cateva fantezii sexuale care clar fantezii in care sunteti implicati doar voi doi..jocuri erotice de exemplu in weekend incercati daca nu aveti copii mici cred ca va relaxati si aveti timp mai mult..incearca cu o lenjerie noua leagal de pat la ochii foloseste parfumul tau si detine tu controlul asta le place si poate il vei surprinde intre timp foloseste ceva dulce ciocolata sau un sirop dulce bun la gust ( asta vei stii si tu cum sa-l folosesti in timp ce e legat) chiar daca patezi patul e un risc care merita:)) organizeaza o seara romantica pregateste cada cu lumanari in camera la fel si cred ca o vizita pe la un sex shop merita ( asta urmeaza sa fac si eu acuma)..filmati va in timp ce faceti sex folosesiti jucari care nu v a trecut pana acum prin cap..e bine sa comunici inainte cu el pentru a vedea ce isi doreste si el evidente si de jucariile de la sex shop si fanteziile sa ti le spuna..cand ajungeti la excitatie totul va veni natural..chiar daca multi barbati nu recunosc si nu o vor face pentru ca cica au barbatia lor dar in sex totul e permis incearca sa te joci si la anusul lui fara penetrare il vei speria daca incerci sa-l penetrezi ia-l usor soptestei si asa iti vei da seama daca ii place vei vedea ce surprins va ramane..acela e punctul c al barbatului in interior normal dar ei simt excitatie si doar jucandute cu degetul sau altceva in exterior..barbatului ii place sa fii mai perversa sa-i vorbesti mai murdar..eu asa sunt de felul meu iar lucrul acestea a fost si e de folos daca tu nu esti asa incearca sa o faci macar pentru ai creste excitatia..la inceput o sa-i fie poate rusine nu stiu cum e sotul tau dar al meu asa a fost pana am luat initiativa eu..ce sa te mai sfatuiesc deschideti mintea fiecare femeie are partea ei perversa si e bine sa o pui in aplicare orice noutate aduce ceva bun intr un cuplu..eu asta fac acuma am pus in aplicare tot cam ce se vede in filmele xxx si credema sotul meu a ramas wow...nu m-ar da pe nicio femeie din lume..
0
14-04-2024, ora 09:19
Utilizator_227563
Nu este medic/terapeut
Utilizator_227563
Chiar ești o soție perfecta din punctul meu de vedere, mi ar place ca soția mea să fie deschisă total ca tine, am multe fantezii cu soția mea, să avem un prieten permanent cu care să ne întâlnim și să facem sex, să facem sex cu alte cupluri, grup și chiar să facem sex mai mulți bărbați cu soția mea. Noi am făcut multe în materie de sex, dar cel mai mult mi-a plăcut, la munte între căpițele de fan, ne-am tăvălit prin fan și am făcut sex, de toate, până la epuizare, am adormit acolo îmbrățișați în pielea goala. Putea să ne găsească cineva așa goi!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Fanteziile sexuale normale versus fanteziile atipice (studiu)
  • Cum modifică suplimentele cu testosteron comportamentul sexual al bărbaților?
  • Stilul de viață afectează activitatea sexuală la femeile de vârstă mijlocie
  • O nouă perspectivă a comportamentului sexual la vârsta a treia
  •