nedumerire!!!!!!!

13-05-2010
gatitta
Nu este medic/terapeut
gatitta
luna trecuta pe 8 aprilie, am ajuns la spital deoarece am pierdut o sarcina.nu am stiut de acea sarcina.acolo m-au consultat si mi-au spus k pierd sarcina, m-au dus in sala de operatii si mi-au facut ciuretaj.apoi la o saptamana am fost la control la alt medic si mi-a spus k totul e in regula cu mine...k uterul si ovarele arata bine si k nu am nimic.de atunci au trecut mai bine de 28 de zile si inca nu mi-a venit menstruatia si nici nu am nici un simptom.ce ar trebui sa fac?va rog sa imi dati un sfat
4 comentarii
0
15-05-2010, ora 19:37
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Dupa chiuretaj pana acum ai mai avut relatii sexuale ?
0
16-05-2010, ora 20:39
gatitta
Nu este medic/terapeut
gatitta
am avut dupa 3 saptamani si ceva, asa cum mi-a recomandat medicul, dar prietenul meu nu si-a dat drumul in mine ci a scos-o.
0
17-05-2010, ora 10:49
gatitta
Nu este medic/terapeut
gatitta
aseara au inceput sa ma doara avarele si a inceput sa am o scurgere maronie, dar numai cand ma duc la baie si ma sterg, adica pe protejslip nu am nimic...dupa chiuretaj am mai avut scurgeri din astea maronii, apoi au incetat cateva zile, au aparut iar, iar au incetat...
0
18-05-2010, ora 07:41
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
E posibil sa mai intarzie menstruatia.pana la primul ciclu trebuie folosit prezervativul, chiar daca partenerul te protejeaza, deoarece sansele de infectie sunt mai mari. Fa un test de sarcina si daca iese negativ fa un control ginecologic.cred ca ai nevoie de tratament.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: