Nedumerire
De mai mult timp, atunci cand mestec ceva, cum ar fi o paine, mi se umfla muschii in apropiere de tample si apar ca doua bube mari, care ma dor. Am mai avut de asemenea probleme cu maxilarele, dar nu stiu ce am, ca nici nu am fost la vreun control, m-am gandit ca poate nu o fi nimic grav. Dar acum deja incep sa imi fac probleme... e normal sa se umfle muchii in halul asta? Adica apar foarte ciudat, parca am capul deformat :))
Multumesc anticipat! Poate primesc aici diagnosticul :)
Multumesc anticipat! Poate primesc aici diagnosticul :)
4 comentarii
0
20-08-2009, ora 12:19
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Diagnosticul nu-l puteti primi aici, si daca-l primiti este partial incorect. Consultati un medic internist cu experienta pt un examen clinic minutios si tratament. Este normal ca zona tamplelor sa se umfle, dar doar f putin, in niciun caz asa cum descrieti dvs.!
Multa sanatate!
Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
Multa sanatate!
Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
Multumesc frumos pentru indrumari.
Multa sanatate si tie!
Multa sanatate si tie!
Alte subiecte recente din această secțiune: