negi genitali?

14-09-2008
madalina1234
Nu este medic/terapeut
madalina1234
as avea si eu o intrebare va rog frumos.am tot citit pe net despre acesti negi vaginali. de curand mi-a aparut in zona vaginala mai jos de clitoris o bubita tare, de o culoare albicioasa care nu mananca nu ma doare, dar ppoate fi neg ?
imi poate spune si mie cineva cum arata clar, caci din infomatiile de pe net nu prea imi dau seama...si imi e tare frica sa nu am si eu asa ceva.
multumesc anticipat
4 comentarii
0
15-09-2008, ora 00:00
ciupic
Nu este medic/terapeut
ciupic
negii sint tari si din cite stiu de diferite culori:mai albiciosi,.nu sta mergi la dermato-venerologie si eliminal cu laserul pt ca se pot inmultii.oricum medicul dermato-venerolog stabileste exact ce este.
0
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
nu te speria mergi la medic si iti expica ce metode exista pt al elimina.in general un neg este floare la ureche.dak e mic e posibil sa iti prescrie o solutie speciala care este ieftina si distruge negul doar din cateva aplicari.dar oricum mergi la dermato sau la ginecolog sa nu cumva sa mai fie si altii in interiorul vaginului.succes
0
madalina1234
Nu este medic/terapeut
madalina1234
multumesc frumos de sfaturi...o sa merg maine la medic...dar sunt foarte speriata ca am citit pe net tot felul de chestii despre negii astia...si despre virusul papiloma..offf
0
06-12-2008, ora 22:47
alexgirl
Nu este medic/terapeut
alexgirl
eu stiu ca negi aceia provocati de virusul papilloma arata ca o creasta de cocos...si de fapt asa se si spune...plus ca ai mancarime...
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.