nu am ciclu
va rog ajutati-ma, am avut un avort pe 12 mai si nu am ciclul si pe 12 iunie am dureri pe jos de parca s-ar incepe dar nimic doar dureri ma apasa va rog mult sfatuiti-ma ce sa fac fara a apela la medic?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3lipsa menstruatiei - o explicatie, va rog
- 3dupa montarea sterileltului am avut doar 2 menstre, dupa care nimic
- 4absenta menstruatie
- 14Afectiune endocrina... hirsutism, amenoree, depresie severa
- 2amenoree de aproape un an
- 3amenoree secundara in urma unui control endocrinologic,.. tratament cu Duphaston
- 0ovare polichistice, endometrioza si amenoree
- 2Endometrioza, chisturi ovariere, amenoree
- 0Tensiune mica, ameteli, lipsa menstruatiei
- 1Premenopauza nu, tiroida nu, am bufeuri si amenoree. Carui tip de medic sa ma adresez?
- 3Amenoree secundara la 16 ani
- 3Fără menstruație poți rămâne?
- 0Menstruatiei
- 0Nu am menstruatie de 3 luni de zile!
- 1Menstruatie intarziata
- 0Analize endocrinologie -Amenoree
- 4Amenoree sau Gravida ?
- 0Duphaston - nu am menstruatie de 7 luni si este foarte greu
- 1Lipsa menstruatie de 7 luni, îmi doresc un bebe! Sunt disperata!
Mai multe informații despre: Amenoreea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: