nu am ejaculat si mi-am pierdut erectia | Forumul Medical ROmedic

nu am ejaculat si mi-am pierdut erectia

11-02-2014
raul89
Nu este medic/terapeut
raul89
Buna! Am 24 de ani si de curand mi-am inceput viata sexuala. Mi-a fost foarte frica si am avut emotii dar am trecut peste cu ajutorul ei. Problema mea este urmatoarea nu am ejaculat de loc nici cand am penetrat-o nici in timpul preludiului desi citisem ca sansele sa se intample sunt foarte mari. Nu am simtit nici placere in timpul actului sexual. Ea mi-a zis ca poate e din cauza prezervativului. Eu m-am gandit ca e din cauza ca nu a fost lubrifiere buna. Alta problema tot aici cand am schimabt pozitia (ea deasupra) mi-am pirdut erectia complet. Mentionez ca inainte sa o cunosc ma masturbam destul de des la filme pentru adulti. Sa fie asta o problema? Sa ma excite filmele mai mult decat o femeie? Sau din cauza ca am avut emotii si mi-a fost frica ea explicandumi ca e posibil sa doara (nu ma impac cu durerea). Ce sfaturi imi dati? Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: