nu am ejaculat si mi-am pierdut erectia

11-02-2014
raul89
Nu este medic/terapeut
raul89
Buna! Am 24 de ani si de curand mi-am inceput viata sexuala. Mi-a fost foarte frica si am avut emotii dar am trecut peste cu ajutorul ei. Problema mea este urmatoarea nu am ejaculat de loc nici cand am penetrat-o nici in timpul preludiului desi citisem ca sansele sa se intample sunt foarte mari. Nu am simtit nici placere in timpul actului sexual. Ea mi-a zis ca poate e din cauza prezervativului. Eu m-am gandit ca e din cauza ca nu a fost lubrifiere buna. Alta problema tot aici cand am schimabt pozitia (ea deasupra) mi-am pirdut erectia complet. Mentionez ca inainte sa o cunosc ma masturbam destul de des la filme pentru adulti. Sa fie asta o problema? Sa ma excite filmele mai mult decat o femeie? Sau din cauza ca am avut emotii si mi-a fost frica ea explicandumi ca e posibil sa doara (nu ma impac cu durerea). Ce sfaturi imi dati? Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.