nu mai am chef sa fac sex | Forumul Medical ROmedic

nu mai am chef sa fac sex

27-01-2010
giannimar
Nu este medic/terapeut
giannimar
Buna ziua!
Am 29 de ani si am o problema. In vara anului trecut am fost plecati, eu impreuna cu sotia mea, in excursie. Dupa ce ne-am intors, sau mai exact de prin luna octombrie am probleme genul disfunctiilor erectile, nu mai am chef sa fac sex. Cu toate ca imi doresc lucrul acesta atat pentru mine cat si pentru sotia mea, nu reusesc sa am o erectie normala, cum era inainte, si nici sa o pastrez pe cea care este.
Am citit ca pot fi mai multe cauze, dar pur si simplu nu stiu ce as putea avea, pentru ca din punct de vedere comportamental nu s-a schimbat nimic, dar ma enerveaza ca nu imi pot satisface sotia.
Va multumesc pentru orice sfat mi-l puteti da!
4 comentarii
0
27-01-2010, ora 16:28
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Astfel de probleme se pot rezolva f. f. f. f. usor cu ajutorul homeopatiei. Daca imi spui in ce oras locuiesti iti pot recomanda un medic homeopat bun.
0
27-01-2010, ora 16:57
giannimar
Nu este medic/terapeut
giannimar
Barlad, jude Vaslui
0
27-01-2010, ora 17:22
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Mergi la medicul homeopat Dr. Raceanu din Iasi care este cel mai aproape de tine.
Insa nu-i stiu datele de contact, daca il cauti insa dai de el. (internet, carte de telefon, poti suna pe undeva, etc.) Si cand le gasesti spunemi-le si mie.
0
27-01-2010, ora 22:45
hadrianus
Nu este medic/terapeut
hadrianus
buna seara.
eu am o problema total opusa... prietena mea nu simte nicodata nevoia de a face sex/dragoste, iar eu in schimb sunt extrem de excitat in prezenta ei...
am avut contacte sexuale inainte, si nu sunt sigur ca a avut vreodata orgasm(probabil si deaia)
ideea e ca as vrea sa pot face ceva sa nu mai fiu asa in preajma ei... se poate?
multumesc anticipat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: