Nu mi se scoala in totalitate, sau deloc!

08-06-2021
Dorian Pop
Nu este medic/terapeut
Dorian Pop
Buna ziua, am 20 ani si de ceva vreme sufar de ceva nici eu nu stiu exact, am avut o relatie sexuala activa timp de 2 ani pana ne am despartit, nu am inselat o sexual niciodata 2 ani doar cu ea de cand ne am despartit am incercat cu alte 2 fete diferite sa facem sex, problema era ca nu mi se scula sau in momentul penetrari murea, va rog din suflet ajutati-ma pentru ca numai stiu ce sa fac. Va multumesc.
3 comentarii
0
08-06-2021, ora 07:35
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
S-ar putea să nu fii vindecat emoțional după prima relație. Lasă să treacă o perioadă și dacă vei constata că se întâmplă același lucru, mergi la un psihosexolog.
0
16-06-2021, ora 15:41
Dr. Rares Ignat
Psihologie, Bucuresti
Dr. Rares Ignat
O autosatisfacere frecventa dupa despartire, combinata cu dificultatea intrarii intr-o noua relatie si cu anumite perceptii nefunctionale legate de propria ta persoana pot favoriza situatia asta Dorian. Apeleaza la sprijinul unor sesiuni de psihosexologie
Dr Rares Ignat
Terapeut de cuplu – Psihosexolog
0
18-06-2021, ora 02:36
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
Nu este medic/terapeut
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
tribulus testris 2-4 inainte cu 20 minpână îți redescoperi increderea pierdută nici eu nu am mai. mers pe motor de 3 ani dar nu m.a oprit sa.mi cumpăr altu acum
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.