Nu mi se scoala in totalitate, sau deloc! | Forumul Medical ROmedic

Nu mi se scoala in totalitate, sau deloc!

08-06-2021
Dorian Pop
Nu este medic/terapeut
Dorian Pop
Buna ziua, am 20 ani si de ceva vreme sufar de ceva nici eu nu stiu exact, am avut o relatie sexuala activa timp de 2 ani pana ne am despartit, nu am inselat o sexual niciodata 2 ani doar cu ea de cand ne am despartit am incercat cu alte 2 fete diferite sa facem sex, problema era ca nu mi se scula sau in momentul penetrari murea, va rog din suflet ajutati-ma pentru ca numai stiu ce sa fac. Va multumesc.
3 comentarii
0
08-06-2021, ora 07:35
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
S-ar putea să nu fii vindecat emoțional după prima relație. Lasă să treacă o perioadă și dacă vei constata că se întâmplă același lucru, mergi la un psihosexolog.
0
16-06-2021, ora 15:41
Dr. Rares Ignat
Psihologie, Bucuresti
Dr. Rares Ignat
O autosatisfacere frecventa dupa despartire, combinata cu dificultatea intrarii intr-o noua relatie si cu anumite perceptii nefunctionale legate de propria ta persoana pot favoriza situatia asta Dorian. Apeleaza la sprijinul unor sesiuni de psihosexologie
Dr Rares Ignat
Terapeut de cuplu – Psihosexolog
0
18-06-2021, ora 02:36
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
Nu este medic/terapeut
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
tribulus testris 2-4 inainte cu 20 minpână îți redescoperi increderea pierdută nici eu nu am mai. mers pe motor de 3 ani dar nu m.a oprit sa.mi cumpăr altu acum
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: