nu stiu ce e...o inflamatie cred

04-03-2007
dea25
Nu este medic/terapeut
dea25
am o problema...pana d curand ma durea knd aveam contact sexual...insa acea durere a disparut dar a aparut alta..:(..dupa c am contact sexual mi se inflameaza labiile mai exact mi se umfla...iar una dintre ele foarte tare si ma deranjeaza.iar disconfortul dispare dupa cateva ore si labiile isi revin...c poate fi...? as dori un raspuns
3 comentarii
0
04-03-2007, ora 00:00
dea25
Nu este medic/terapeut
dea25
imflamatie..:*
0
27-02-2008, ora 00:00
andutza2
Nu este medic/terapeut
andutza2
salut
vreau sa-ti spun k si io am labiile rosii si cateodata am mancarimi mari.ma duc direct in baie in momentul ala si ma spal dar tot nu-mi trece ci doar amelioreaza putin, ajung sa ma spal de cateva ori pe zi si tot nimic, am incercat tot felul de produse intime si nici un rezultat.nici io nu stiu ce e.Si ar mai fi o problema:prietenul meu e plecat din tara si am contact sexual rar, dar cand vine acasa si facem sex ma doare super tare la penetrare apoi imi trece putin si ma simt si io bine dar la un moment dat incepe iar si tre sa ne oprim.am noroc ca el e super intelegator si nu ma forteaza, dar io ma simt naspa si mor de rusine.CE SA FAC?
0
20-08-2010, ora 21:57
eficaa
Nu este medic/terapeut
eficaa
buna seara !Domnul doctor vreau sa va intreb si eu ceva si daca aveti amabiliattea sa imi raspundeti!Problema sta in felul urmator:astazi in urama unui contac sexual brutal intretinusem relatii sexulale de 3 luni)mi s-a inflamat labia stanga cea mica ffff rau si s-a si inrosit.ce medicamente sa iau, e ceva grav sau o sa imi treaca repede?multumesc anticipat pentru raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dureri după contactul sexual
  •