O mica mare problema.. nu stiu?

06-03-2012
Probbblema
Nu este medic/terapeut
Probbblema
BUna... am si eu o problema cu penisul meu... e totul normal doar ca... nu'l pot 'decalota' cred ca e ternenul corect.. (e pielita de pe cap... e aproape complet acoperit de ea.. am o gaurica in aceea piele de circa 3mm... daca nu ma insel.. ce as putea face??
vreau sa precizez ca imi da ceva dureri si cand ma urinez
8 comentarii
0
07-03-2012, ora 15:57
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
nu toate penisurile sunt la fel...nu ti au facut parintii decalotarea cand erai micut...
0
07-03-2012, ora 15:58
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
dar poti consulta un medic in legatura cu durerea la urinare
0
07-03-2012, ora 17:51
Probbblema
Nu este medic/terapeut
Probbblema
'asaeara am avut un contact sexual.nu stiu sigur daca mi a scapat sperma in vagin si daca sunt fertila in perioada asta.. ultima menstruatie am avut o pe 13 feb 2012, penultima pe 15 ian 2012 si pe 21dec 2011...mi am facut un test de fertilitate dupa net..dar nu sunt ff sigura...nu stiu sigur daca sa iau pastila de a doua zi...ma poate ajuta cineva cu un sfat?multumesc '

Odata ce tu postezi asa ceva... nu cred ca esti in masura sa dai sfaturi.. te rog lasa persoanele care au habar cat de cat... Fara ofensa.. Oricum multumesc
0
08-03-2012, ora 10:47
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
era o sugestie...nu are legatura una cu alta...fiecare isi posteaza aici problemele..daca am o prob nu inseamana k nu pot sfatui pe altcineva undeva unde am cunoastere
0
08-03-2012, ora 10:49
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
apreciaza sfatul altuia fara sa critici prob lui si sa nu iei in considerare.
0
13-04-2012, ora 23:28
anaililiaca
Nu este medic/terapeut
anaililiaca
Oare cine suntem noi sa criticam?? Oare cat de perfecti suntem unii dintre noi?! Dc intotdeauna pierdem timpul in a-i critca pe altii in loc sa ne vedem defectele noastre?
Critica nu este constructiva nici pt cel care o face si nici pt cel care o primeste. O parere este bine venita oricand, pentru cel care este in stare sa si-o asume. Odata ce indraznim sa ne postam problemele intime, ar trebui sa ne si asumam riscul de a ni se da si raspunsuri care nu tocmai ne satisfac. Multa bafta tuturor si nu uitati: IN TOATE EXISTA O SOLUTIE;)
0
15-04-2012, ora 20:36
Probbblema
Nu este medic/terapeut
Probbblema
eu caut un raspuns care poate sa'mi rezolve problema.. un staf medical. nu o parerea oarecaruia... scuzati'mi intoleranta dar... chiar am nevoie de un staf medical.
0
15-04-2012, ora 20:52
anaililiaca
Nu este medic/terapeut
anaililiaca
bun, at. cu siguranta iti va raspunde doar un medic care va vedea mesajul tau, dar totusi retine continutul mesajului meu anterior ca nu o sa-ti dauneze;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.