O mica problema.

03-02-2010
Alamicu
Nu este medic/terapeut
Alamicu
Am si eu o problema...atunci cand penisul se afla in stare flasca pot feri pielea si sa-i scot capul afara :-s.Dar dupa ce se intareste acest lucru devine imposibil.Care ar fi problema?
10 comentarii
0
08-02-2010, ora 04:47
sergiu1010
Nu este medic/terapeut
sergiu1010
ai mai facut dragoste cu cineva?daca nu astai problema, ca asta stiu si eu
0
08-02-2010, ora 21:15
Alamicu
Nu este medic/terapeut
Alamicu
Postul l-am facut inainte sa fac dragoste...eram virgin iar acum am facut si problema persista.
0
09-02-2010, ora 21:59
alexandra_i
Nu este medic/terapeut
alexandra_i
cred ca ai nevoie de o circumcizie... ar trebui sa te vada un doctor... cati ani ai?
0
09-02-2010, ora 22:58
Alamicu
Nu este medic/terapeut
Alamicu
am 16 ani in 5 luni fac 17 :D
0
10-02-2010, ora 18:21
alexandra_i
Nu este medic/terapeut
alexandra_i
ar fi trebuit sa iti pui problema asta maidemult...
sfatul meu e sa vorbesti sincer cu ai tai, ca e mai bine sa ai pe cineva alaturi cand mergi la un doctor, ca doar numai ei stiu ce e de facut :D

pe mine ma intrebat un fost profesor de treaba asta, ca sunt destui barbati cu problema asta... si mia explicat ce e de facut...
trebuie sa mergi la un doctor... daca nu e nevoie de operatie, o sa iti dea niste uleiuri sa te ungi, ca sa alunece pielea mai usor, si cu timpul se intinde...
;)
0
15-02-2010, ora 13:34
alexandra_i
Nu este medic/terapeut
alexandra_i
ai rezolvat problema?
0
15-02-2010, ora 21:54
Alamicu
Nu este medic/terapeut
Alamicu
Asa am fost la medic si acesta mi-a spus ca pielea se va largi cu timpul sa nu-mi fac griji, , , dar deja am facut si al 4-lea contact sexual dintre care unul fara prezervativ iar problema persista.
0
17-02-2010, ora 19:03
alexandra_i
Nu este medic/terapeut
alexandra_i
te deranjeaza in timpul contactului sexual???
0
17-02-2010, ora 19:13
Alamicu
Nu este medic/terapeut
Alamicu
Da unpic ma deranjeaza...dar am impresia k incepe sa se duca...
0
18-02-2010, ora 13:26
alexandra_i
Nu este medic/terapeut
alexandra_i
e bine atunci :D
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.