O mica problema.

07-07-2011
greddy
Nu este medic/terapeut
greddy
Fosta mea prietena mi-a spus ca am penisul mai mare ca toti fostii ei prieteni. Inca o problema pe care o am si care ma face sa ma simt prost este ca penisul meu este putin cam curb. Mai pot face ceva il indrept sau la 17 ani si 2-3 luni e cam definitiv? Multumesc anticipat.
8 comentarii
0
07-07-2011, ora 23:17
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
pe tine te deranjeaza?
asa spune fosta dar actuala?
ai doar 17 ani mergi la un medic si vezi ce spune
in ziua de azi se fac multe
o sa iti trimit un mesaj privat sa iti zic mai multe
0
07-07-2011, ora 23:22
greddy
Nu este medic/terapeut
greddy
Nu neaparat ca ma deranjeaza dar inainte sa ma dezbrac imi trec prin gand niste chestii cum ar fii: "Oare o sa rada de chestia asta? Oare o sa i se para amuzant? Oare o sa ma intrebe ce am patit?".. Si e cam ciudat. Cu actuala nu am ajuns inca pana acolo. Dar oricum nu asta este ideea, cat de mare e, ideea e ca e cam curbata.
0
07-07-2011, ora 23:33
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
suza-ma dar cand faci dragoste fata nu sta sa vada ea cum e e excitata si vrea sa faca dragoste
si daca vede dupa si iti zice ceva tu o intrebi daca ia placut si inchei problema
asta nu e neaparat un defect
bafta la fete si sa fii iubit
0
07-07-2011, ora 23:59
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
E o problema destul de des intanlnita, urologul poate corecta asta, mergi cu incredere la consult.
Sanatate!
0
08-07-2011, ora 00:13
greddy
Nu este medic/terapeut
greddy
Daca stau sa ma gandesc, nu stiu daca e o problema. El isi face treaba ca oricare altu, doar ca nu e drept. :)
0
08-07-2011, ora 00:14
greddy
Nu este medic/terapeut
greddy
@ lory Italia: Intr-adevar, dupa ce o intreb daca i-a placut ii cam dau peste nas si ii inchid gura. Mersii pentru idee.
0
08-07-2011, ora 07:53
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
"Fosta mea prietena mi-a spus ca am penisul mai mare ca toti fostii ei prieteni"
...OARE cati o fi avut!?!..ca toti..e cam mult..
0
08-07-2011, ora 11:46
CRIS_LIA
Nu este medic/terapeut
CRIS_LIA
Buna, intr adevar eu cared ca nu ai nici o problema, depinde ce a numit fosta ta prietena MAI MARE, ai doar 17 ani esti la inceputul vietii sexuale, nu ti mai fac mii de ganduri si nu mai avea nici o teama, ca esti SUPER DOTATasta inseamna ca esti un norocos, incearca si citeste si ai sa vezi ca asa cum voi baietii sunteti diferiti la capitolul dimensiuni si fetele se deosebesc intre ele.Sunt convinsa ca vei gasi fata care ti se potriveste tie dpdv sexual, asa cun ti s a mai spus fruntea sus si bafta la fete!!!!!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •