o problema cu prietenul meu

24-02-2009
irinutzamarya
Nu este medic/terapeut
irinutzamarya
a fost foarte bine la inceput, am facut sex cred ca de vreo 4 ori dupa care, in a 5 seara sa zic, i s-a culcat penisul in timpul actului sexual. De atunci am mai incercat sa facem, are erectie pana in momentul in care trebuie sa facem si gata, se opreste. Mi-a zis ca s-a culcat si cu alta fata si nu are nicio problema, ce se intampla? nu ma mai doreste? si totusi tin sa precizez ca arat foarte bine si cred ca l-am satisfacut destul de bine :) un raspuns va rog sa stiu si eu, are ceva el, eu, sau psihologic :D
3 comentarii
0
24-02-2009, ora 15:01
*andreea*
Nu este medic/terapeut
*andreea*
este legat de ceva pe plan psihic.
nu cred ca esti tu de vina!
l-ai lasat cu alta???
de ce???
0
24-02-2009, ora 19:12
irinutzamarya
Nu este medic/terapeut
irinutzamarya
pentru ca am vrut sa vad daca, si sa vada si el, daca e ceva de la el
se pare ca nu, n-are nicio problema genetica :/
deci ce ar putea sa fie? cum sa trecem peste?
0
25-02-2009, ora 19:09
pumy
Nu este medic/terapeut
pumy
nu pot sa cred ca l-ai lasat cu o alta dupa 4 contacte sexuale...sunteti abia la inceput...cand ar trebui sa incepeti sa vedeti ce va place si ce nu...cum sa renunti asa de usor? si sa il lasi cu alta? o chestie ca asta poate sa va afecteze mai mult relatia pe viitor decat sa va ajute...in plus, sunt de acord cu *andreea*, e o problema psihologica. incearcati sa acordati mai multa atentie detaliilor, sa nu va grabiti spre penetrare. iar daca vezi ca nu reuseste sa te penetreze nu te bosumfla si nu ii cere socoteala. el cu siguranta e terminat psihic din cauza asta. sper sa va rezolvati cat de curand problema:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici