oare stie ca sunt virgin? | Forumul Medical ROmedic

oare stie ca sunt virgin?

07-09-2010
popica
Nu este medic/terapeut
popica
salut.am 18 ani si inca sunt virgin.sunt cu o fata d 2 luni si suntem pe cale sa facem dragoste.eu i-am zis la inceput k nu sunt virgin.ma gandesc sa nu-i spun.isi poate da seama atunci la fata locului ca am mintit-o?va rog ajutati-ma urgent
11 comentarii
0
07-09-2010, ora 10:06
HonorEtPatria
Nu este medic/terapeut
HonorEtPatria
Daca fata este virgina nu cred ca are cum sa-si dea seama, in schimb, daca e trecuta prin asa ceva posibil sa-si dea seama. Totul depinde de tine, sa n-ai emotii, sa nu tremuri, sa nu plictisesti cu o singura pozitie etc.
0
07-09-2010, ora 10:16
popica
Nu este medic/terapeut
popica
nu e virgina.e posibil sa ejaculez repede?
0
07-09-2010, ora 11:47
HonorEtPatria
Nu este medic/terapeut
HonorEtPatria
Totul depinde de tine. Daca te controlezi si nu te lasi luat de val este posibil sa ejaculezi mai repede. Daca ejaculezi mai repede, nicio problema, o luati de la capat.
0
07-09-2010, ora 11:48
HonorEtPatria
Nu este medic/terapeut
HonorEtPatria
RECTIFIC:

Totul depinde de tine. Daca te controlezi si nu te lasi luat de val este posibil sa ejaculezi mai GREU. Daca ejaculezi mai repede, nicio problema, o luati de la capat
0
07-09-2010, ora 14:45
popica
Nu este medic/terapeut
popica
Ms mult imi ejti d ajutor.mai am o intrb si nu te mai zapacesc.knd decalotez penisul in erectie ma cam doare.dak ating capu ma doare.am vreo pb sau e normal k sunt virgin?
0
07-09-2010, ora 16:44
HonorEtPatria
Nu este medic/terapeut
HonorEtPatria
E ceva normal acum stai linistit. Daca mai ai alte intrebari te ajut si eu cu ce pot.
0
11-09-2010, ora 06:51
popica
Nu este medic/terapeut
popica
dak am 13 cm la penis marimea.aja ramane?mai creste?
0
11-09-2010, ora 09:11
E.U.P.
Nu este medic/terapeut
E.U.P.
Depinde de ce varsta ai. Penisul creste pana la varsta de 18 ani.
0
11-09-2010, ora 09:44
E.U.P.
Nu este medic/terapeut
E.U.P.
@popica, depinde de aspectul penisului tau. Poti face o descriere? Cum arata "belit"? Daca tragi pielea in jos (il belesti) se intoarce pielea inapoi pana sub capul penisului sau ramane acolo?
0
23-11-2010, ora 23:37
robertyno92
Nu este medic/terapeut
robertyno92
penisul creste pana la 21 de ani nu pana la 18...si tot corpul se dezvolta pana la 21 de ani
0
16-12-2010, ora 13:23
l@vinia
Nu este medic/terapeut
l@vinia
parerea mea e ca mai bine ii spui sau o iei mai pe ocolite vezi ce zike nu e o rusine nu esti primul sau ultimul.incerci sa comunici cu ea.iar ea daca tine la tine sau ma rog te iubeste te va intelege.ii explici ca ti-a fost jena sa-i spui de la bun inceput si gata, nu e nici un capat de lume.multa bafta!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: