oare sunt insarcinata?
buna ziua...
am uitat sa iau pastila dupa ce ciclu sa gatat.a trebuit sa o iau la 10 seara si am luato la 9 jumate dimineata.iar in ziua aia am avut sex neprotejat si in urmatoarele 2 zile dar am luat pastilele corect in zilele alea.eu iau marvelon 28 si asta e a 3 luna. oare am posibilitatea sa fiu insarcinata?el nu a ejaculat in mine dar ia venit lichid acela inainte sa ejaculeze dar f putin si sa sters. astept raspuns..nu stiu ce sa cred
va rog astept un raspuns mie fricaa.
am uitat sa iau pastila dupa ce ciclu sa gatat.a trebuit sa o iau la 10 seara si am luato la 9 jumate dimineata.iar in ziua aia am avut sex neprotejat si in urmatoarele 2 zile dar am luat pastilele corect in zilele alea.eu iau marvelon 28 si asta e a 3 luna. oare am posibilitatea sa fiu insarcinata?el nu a ejaculat in mine dar ia venit lichid acela inainte sa ejaculeze dar f putin si sa sters. astept raspuns..nu stiu ce sa cred
va rog astept un raspuns mie fricaa.
1 comentarii
Nu este nici o problema, intarzierea cu care ati luat prima pilula este prea mica, astfel incat nivelul de protectie contraceptiva nu a scazut.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Mi se pare ca nu ia venit ciclul.. o fi insarcinata?
- 3posibila sarcina?
- 12Pastila de a doua zi
- 5Credeti ca ar putea exista riscul instalarii unei sarcini?
- 3Primul act sexual, protejat, sunt insarcinata? Va rog raspundeti-mi!!
- 5este posibil sa fiu insarcinata?
- 4Prietena mea este insarcinata?
- 0sunt gravida?
- 3Pot fi gravida ?
- 2se poate sa ramai insarcinata fara penetrare?
- 4am o problema cu secretia vaginala, adica imi curge mereu...
- 0Sunt insarcinata?
- 0E riscul de a avea o sarcina ?
- 2Menstruatie pe timpul sarcinii
- 0Simptome de sarcina 8 zile intarziere menstruatie si doua teste negative!
- 2e posibil sa fiu insarcinata ??
- 4Gravida sau nu ?
- 2Sarcina?
- 0Pot fi insarcinata?
- 3Sex neprotejat în ziua 16 (ovulație)
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
