Operatie hernie inghinala
Buna seara, sotul meu s-a operat de hernie inghinala. Dupa operatie, la cateva ore cand s-a dus la toaleta a observat sa ge in urina si durere in acelasi timp. E normal? Si durere de spate? Multumesc
1 comentarii
Buna ziua.
Nu e normal.
Daca a fost hernie directa e posibil sa fi fost afectat cornul vezical.
Trebuie sa fie consultat de medicul operator.
Nu e normal.
Daca a fost hernie directa e posibil sa fi fost afectat cornul vezical.
Trebuie sa fie consultat de medicul operator.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Nu se gaseste medic in Romania pentrubo rezectie hepatica ?
- 2Inflamatie anala
- 3Leziunea Plexului Mezenteric
- 1După operatie hemoroizi e mai rau ca inainte
- 6Incizie fără sutura!
- 1Hemangiom vertebral la 18 ani !!! Ce pot face ?
- 1După operație de fiere!
- 2Hernie inghinala pelvin
- 17Durere Abdominala Nespecificată
- 3Fistula perianala - operatie