orgasm

10-01-2012
RN
Nu este medic/terapeut
RN
Buna ziua, am o problema! Dupa ce prietenul meu ma excita isi pune prezervativul, si atunci cand intra tot ma doare (destul de rau), cu toate ca am facut-o de 5 6 ori...oare de ce?..nu ma excit destul?
2 comentarii
0
12-03-2012, ora 15:55
raisuca
Nu este medic/terapeut
raisuca
a face dragoste este o continua comunicare dintre parteneri, daca el dupa ce te-a excitat si si-a pus prezervativul nu continua un pic mai mult preludiul ca asta ar insemna excitarea banuiesc tu fara sa vrei iti pierzi interesul. Cere-i sa fie mai dulce, poate daca este nevoie folositi un gel gen durex care sa te ajute sa te umezesti suficient ca nu este o rusine sa te exciti mai greu, este un fapt dovedit ca femeia se incalzeste (excita) mai greu decat barbatul. incearca sa vorbesti cu el sa te mangaie si sa te sarute mai mult in zonele unde te exciti sau sa-ti vorbeasca in timp ce o faceti. Barbatii iarta-ma ca nu stiu cum este al tau sunt ca niste roboti ar fi in stare doar sa se satisfaca pe ei si atat. Sexul in doi nu inseamna doar el inseamna si tu iar daca vrei sa ajungi la orgasm cum scrie in titlu este mult maimult decat penetrare
0
12-03-2012, ora 18:47
RN
Nu este medic/terapeut
RN
Multumesc mult pt raspuns, am rezolvat problema, exact asta i-am spus sa faca:P..iti multumesc foarte multc raisuca:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: