orgasm rapid in 10 secunde

25-11-2010
razvan_iulian81
Nu este medic/terapeut
razvan_iulian81
buna ziua, am si eu o problema, am 29 de ani si am o prietena de 1 an de zile, problema mea este ca atunci cand facem dragoste dupa un preludiu care durata difera eu in 10 sec ejaculez. Cum credeti capot rezolva aceasta problema? Si mai am o intrebare, am un penis de 13 cm si vreau sa va ntreb daca pastilele astea de marire a penisului sunt bune sau din contra? Va multumesc!
10 comentarii
0
26-11-2010, ora 15:16
razvan_iulian81
Nu este medic/terapeut
razvan_iulian81
Imi raspunde si mie cineva??? sau site ul asta e doar asa de forma!!! MULTUMESC ANTICIPAT!
0
27-11-2010, ora 09:31
razvan_iulian81
Nu este medic/terapeut
razvan_iulian81
imi raspunde si mie cineva???? oideee, o metoda ceva, am inteles de la cineva ca sprayul ala stomatologic xinolina sau cam asa ceva este bun, stiti cumva altceva? vreo alifie care se gaseste pe la farmacie cu care sa te dai inainte de contact si sa ti mai ia din excitatie, sfatuiti ma si pe ine, varog muuuuuuuuultt!!!
0
02-12-2010, ora 03:08
Sandel Sauleanu
Nu este medic/terapeut
Sandel Sauleanu
Dragul meu, eu zic sa-ti iei inima in dinti si sa consulti un sexolog. Chestia cu dimensiunea nu este o problema, s-a mai discutat aici pe forum. Treaba cu 10 sec este o problema.
Ai probleme cu alcoolul ?
Incearca si tu artificiul cu doua prezervative (unul peste altul) Vei simti mai putin si in unele cazuri chiar a dat rezultate.
Aveti grija, in asemenea cazuri se intampla frecvent ca partenera sa ramana insarcinata accidental !
0
05-12-2010, ora 09:56
razvan_iulian81
Nu este medic/terapeut
razvan_iulian81
Mai beau si eu cate un pahar cat tot omul, dar nu f mult, nu e o problema sa ramana insarcinata oricum ia pastile( anticonceptionale), si eu nu ma protejez cu prezervativ, alt sfat mai aveti, sau o alta solutie, mai putin cea cu doctorul, nu cred ca e cazul sa merg la doctor!
0
10-12-2010, ora 21:36
miculrus70
Nu este medic/terapeut
miculrus70
Nu sunt expert. Pentru ejaculare precoce, incearca o pastila de entran combinata cu o solutie de desensibilizare a penisului (chinese brush). Este super!
0
13-12-2010, ora 09:49
razvan_iulian81
Nu este medic/terapeut
razvan_iulian81
si unde pot gasi pastila asta?? Si nu are reactii adverse, mie cam frica sa iau.
0
08-01-2011, ora 02:09
dks
Nu este medic/terapeut
dks
Ceea ce trebuie sa faci e sa folosesti prezervativul.. aia va intarzia putin ejacularea..
sau sa incerci sa te controlezi.. Chestia asta tine de hiperexcitare..
Incearca sa folosesti prezervativul iar fata sa fie sus.. Atunci te va tine putin mai mult..
0
24-03-2011, ora 22:55
negruser_nicoleta
Nu este medic/terapeut
negruser_nicoleta
din cate stiu eu cik exista un mic spray si te dai inainte de contact si apoi dupa 45 min abia ejaculezi, a avut si prietenul meu cumparat, dar mi-a fost frica sa il incercam si l-am aruncat pacat ca nu stiu cum se cheama, dar am impresia ca se gaseste in sex shopuri.si din cate am auzit da roade bafta!
0
24-03-2011, ora 23:51
dks
Nu este medic/terapeut
dks
ticule eu iti recomand "Durex Performa" Astazi am crezut ca nu ma mai termin :)..Contine un anestezic deajuns ca sa te tina intre 2-10 minute in plus..
0
17-03-2016, ora 00:46
Fanys65
Nu este medic/terapeut
Fanys65
Razvan nu conteaza marimea EU o am de 15 cm Sotia nu SA plans niciodata an 20 ani dincontra a zic CA e multumita de scula mea CA o iubeste si CA AI place si o satisface dar problems e CA as vrea mai multa ma termin repede an 4-5 minute la AL doilea nu mai pot lasami nr de tel SA VB
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • O nouă metodă de a evita situațiile jenante pentru bărbați
  • Ce înseamnă să ejaculezi prea repede?
  • Tipuri de orgasme
  •