Orgasme rapide

22-01-2012
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
deci, prietena mea are orgasme ultra rapide...in 2-3 minute deja are orgasm.e incredibil asa ceva, ma tot lauda, ca sunt un amant perfect, ca una alta.eu ma intreb: daca ar face sex cu cineva, altcineva in afara de mine, tot asa o fii? tot orgasme multiple unul dupa altul.? mentionez ca are 25 de ani, eu 21. inainte a mai avut doar un iubit, cu care s-a culcat doar de 2 ori, si mi-a zis ca a durut-o ft rau...mi-a jurat ca nu a avut orgasm.nu stiu ce sa zic, mie imi place, ca se simte bine in pat, si ca avem o viata sexuala buna, dar parca e prea buna, cel putin pentru ea, nu stiu cum sa ma exprim. imi zice mereu : 'sunt pe deplin satisfacuta si fericita', ba mi-a zis ca o sa ramana amanta mea toata viata daca ne despartim. astept raspunsuri
4 comentarii
0
22-01-2012, ora 12:11
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Tu chiar ai obsesia ca te pareseste. Indiferent daca se va intampla asta sau nu, e normal sa-ti traiesti cat mai fericit prezentul, nu?
Parerea mea este ca de fapt tu nu esti sigur pe tine si asta te macina. Decat sa devii un anxios, mai bine consulta un psihoterapeut care sa te invete cum sa dai la o parte obsesiile astea care te macina si care nu te lasa sa te bucuri de ce ai.
Sanatate!
0
22-01-2012, ora 13:08
marimar85
Nu este medic/terapeut
marimar85
Bucura-te de prezent, ce te intereseaza trecutul?...ok, in trecut nu a avut...in viitor o sa aiba cu tine, de ce te gandesti cu altul cum o fi?Pai sunt 3 variante: ramane cu tine si totul e super, in timp o sa isi dea drumul mai greu, e normal, varianta 2: va despartiti si va da de unul cu care nu se va simti bine, sau varianta 3 va da de unul cu care-si va da drumul intr-un minut:)))) Ce mai conteaza!E cu tine acum!Tu esti exact pe gustul ei, bucurati-va de prezent!!!!Din proprie experienta iti zic: timp de 4 ani am fost cu un tip nu am avut delok orgasm cu el, apoi am avut alti parteneri, nimik, dar oricum era mai bine decat cu primul, iar acum sunt bine mersi cu sotul meu, singurul cu care am orgasme!!!!!!: ) Oare asa gandeste si el despre mine:)))) O zi buna!!!!
0
22-01-2012, ora 13:21
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
mda.ma bucur de prezent ce sa zic...! totusi nu credeam ca sexul conteaza chiar asa mult intr-o relatie!
0
22-01-2012, ora 13:36
marimar85
Nu este medic/terapeut
marimar85
Conteaza si sexul, pentru ca lipsa satisfactiei sexuale intr-o relatie da nastere la frustrari, certuri de tot felul, gelozii, suspiciuni.etc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: