ovare micropolichistice
buna ziua astazi mi-am facut si eu adresa aici din cauza unei probleme pe care am descoperito ieri dupa vreo 3ani de mers la doctori si pastile inghitite fara rezultat.am fost la o clinica in bucuresti unde mi-au descoperit k am ovare micropolichistice, nu am nici menstruatie si trompele infundate.deci nu pot face copiii.exista oare sansa de a fi gravida vreodata.dak stii ceva raspundemi
2 comentarii
va rog sami raspunda cineva, nu e nimeni in tema cu aceasta intrebare
nu stiu ce sa iti zic.doctorul ce a zis?si eu am ovare polichistice dar am menstruatie si nu am trompa infundata.poate ca trebuie sa faci mai multe analize.sanatate.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4ovar micropolichistic
- 2ovare micropolichistice
- 2ovare micropolichistice
- 11yasmin sau diane?
- 3Ovare micropolichistice si Yasmine
- 5ovare micropolichistice.. pot sa mai fac copii?
- 7Ciclu neregulat si uneori doar cateva picaturi
- 3ovare micropolichistice
- 0ovare micropolichistice, hiruism si anticonceptionale
- 1Microadenom hipofizar
- 3Anticonceptionale
- 0Chist ovar/ocar micropolichistic/ca125
- 0ENDOMETRU hiperecogen
- 1Ovare micropolichistice, as dori un răspuns !!!
- 0Menstruatie neagra
- 1Buna! ovare micropolichostice?
- 0Teste sarcina negative menstruatie intarziere 25 zile
- 1ProFecund INO imi poate regla menstruatia pe termen lung?
- 1Caderea parului - posibila legatura cu oval micropolichistic?
- 1Sindromul ovarelor micropolichistice
Mai multe informații despre: ovarele micropolichistice

