Pata rosie pe penis - semn de nastere sau problema medicala

18-04-2008
hyper
Nu este medic/terapeut
hyper
Buna ziua!
Am citit zilele astea pe un forum despre cineva care a suferit o operatie de panectomie care...m-a traumatizat si m-a facut sa ma gandesc la o pata rosie pe care o am pe "capul" penisului de... foarte mult timp. O constientizez cred ca de vreo 10 ani, dar nu i-am dat importanta. Nu doare, nu ustura, nu a crescut in 10 ani decat o data cu penisul. Este plata, are aceeasi textura cu restul capului si marginile bine delimitate, de aceea m-am gandit ca ar fi un semn de nastere, dar acum as vrea sa sa aflu 100% ce e. Saptamana viitoare vreau sa merg la o consultatie dermatologica dar pana atunci poate ma linisteste cineva aici.

Va multumesc anticipat!
3 comentarii
0
20-04-2008, ora 00:00
hyper
Nu este medic/terapeut
hyper
De asemenea pe corp am destul de multe semne de nastere mici. Poate ajuta la ceva precizarea asta.
0
17-06-2009, ora 15:28
menutz
Nu este medic/terapeut
menutz
hyper si eu sunt in aceeasi situatie...id-ul meu de mess este dragosh_man18.pls daca ai aflat ceva...da-mi add si zi-mi si mie
Multumesc anticipat!!!
0
17-06-2009, ora 16:48
hyper
Nu este medic/terapeut
hyper
Am fost la medic intre timp si mi-a zis ca asa sunt eu. Sa stau linistit ca nu e nicio problema.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.