Pata rosie pe penis

05-01-2015
cristi26s
Nu este medic/terapeut
cristi26s
Buna ziua. Am o pata rosie pe penis (doar o singura pata ). Nu ma doare nu ma jeneaza nu ma mananca. O am de cativa ani si nu am avut nici o problema. Dilema este daca pot sa scap de ea si cum.
2 comentarii
0
06-01-2015, ora 08:02
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este nevoie de o consultatie la un medic dermatolog pentru a vedea ce tip de pata este.

O zi placuta!
0
29-11-2016, ora 16:48
Cristinea
Nu este medic/terapeut
Cristinea
Buna ziua! Am si eu o problema, in urma cu o saptamana am avut un contact sexual cu iubitul meu, neprotejat. Apoi lui i-a aparut o pata rosie pe penis, care nu ustura nu mananca, apare apoi dispare si reapare. Eu m-am speriat si am mers la medicul ginecolog care mi-a spus ca nu am nimic, testul papanicolau a iesit bine, analizele la urina au iesit bine...ce ar trebui sa foloseasca el?Ar trebui sa fac alte analize eu? multumesc frumos
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.