pete rosii pe penis

10-02-2009
mihai29
Nu este medic/terapeut
mihai29
buna ziua. nu va suparati de cv vreme am vazut pe capul penisului niste pete rosii dupa spalare..am luat si am folosit cateva zile lomexin crema.mia spus o fata. acuma am observat cv mancarimi intre penis si buric...si parca as fii rosu, iritat.daca mati putea ajuta...vas fii recunoscator astept un raspuns urgent daca se poate:(((
8 comentarii
0
10-02-2009, ora 16:00
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Ai avut contact sexual neprotejat?pt ca daca este asa posibil sa fi luat o boala cu transmitere sexuala.
0
10-02-2009, ora 20:08
mihai29
Nu este medic/terapeut
mihai29
da am avut:((:(((.si prietena mea era virgina si inainte a avut o candida...sau candidoza:(((:
oare afecteaza daca fac tratamentu acesta cu LOMEXIN? pentru ca petele alea rosii pe cap la penis imi aparusera foarte rar.iar cam de o saptamana de cand am inceput tratamentu nu mai imi apar.ITI MULTUMESC
0
10-02-2009, ora 21:21
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Candida nu este o boala venerica ci doar o ciuperca si se trateaza.La barbati in general nu se prea manifesta.
Nu stiu nimic despre Lamexin dar iti pot recomanda Nistratina pastile si Nizoral crema insa pe primul plan este ca prietena ta sa se trateze pt ca altfel nu faceti nimic.Medicul care ii va da ei tratament ii va spune ce sa iei si tu.
0
11-02-2009, ora 21:14
mihai29
Nu este medic/terapeut
mihai29
ITI MULTUMESC MULT baiul este ca pr mea a fost virgina... dar petele alea nu mi-au aparut de la primul contact sexual cu ea... ea insa s-a tratat pt ca candida a facut-o din cauza unor antibiotice si a fost la medic si s-a tratat...eu ma gandesc ca daca nu mai am acuma ce am avut.as fii pe cale...buna:(.o sa te tin la curent ce si cum este.iti multumesc mult..
0
11-02-2009, ora 21:21
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Chiar te rog sa ma ti la curent cu ce se intampla.Iti mai spun insa ca, candida se trateaza extrem de greu si in general recidiveaza.Sunt multi factori care favorizeaza aparitia ei si mai ales dezvoltarea ei.Nu spun ca prietena ta nu s-ar fi tratat dar dupa tratament si-a mai facut un examen al secretiei vaginale?Cauta pe google dupa candida si ai sa vezi cate femei se lupta cu ea de ani de zile.Totusi as mai avea o intrebare:inaintea actualei prietene ai mai facut sex neprotejat?Nu vrei sa mergi la un medic de dermato-venerice sa te vada?Macar te linistesti si tu ?
Numai bine!
0
12-02-2009, ora 16:22
mihai29
Nu este medic/terapeut
mihai29
ea este singura cu care am facut sex neprotejat.ACUM PT MN ESTE BINE TOTUL...EA NU SIA FACUT NICI UN TEST NIMIC DAR SI EA NU MAI ARE SIMPTOMELE ALEA CARE LEA AVUT... eu ma simt bine.petele alea mi-au disparut...si erectia este buna:d tot tot...insa mie rusinik sa ma duc la medici si delea:)))...mai astept un pic si daca mai apare ceva o sa iti spun si o sa ma duc si la medic
0
12-02-2009, ora 16:35
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Ok.Sa speram ca va fi totul bine si nu mai trebuie sa mergi la medic.Te cred ca ti-e rusine, nu este placut:)))
0
12-02-2009, ora 21:53
mihai29
Nu este medic/terapeut
mihai29
ms pt intelegere:D:D:*:*:*:*X::
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pete rosii pe piele - primul ajutor
  •