Penis 20 cm si sex cu probleme

22-11-2012
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
Penisul meu are aprox 20 cm, dar nu asta e problema, cand fac sex cu prietena mea mi-se plânge ca daca o penetrez cat pot eu de mult simte dureri si cateodata ne oprim din a face sex si asa neplacut e...nu pot sa nu o introduc toata, pt ca unu la mână nu mi dau seama cat o bag pe viteză si doi la mana nu sunt aceleasi placeri.un sfat va rog
5 comentarii
0
22-11-2012, ora 11:28
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Ba da, problema ta e penisul de aproximativ 20 cm. E normal ca partenera ta sa nu se simta bine in timpul actului sexual. Ca sfat, cauta si tu o partenera pe "masura" ta. E cam greu, dar sper sa gasesti...
Imi pare rau ca esti dezamagit de mitul cu dimensiunea penisului. Mai bine unul mic si jucaus decat unul mare care sa te tintuiasca de pat.

Daca sunt femei de alta parere rog sa ma contrazica!
0
22-11-2012, ora 11:33
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
Nu neaparat ca sunt dezamagit de mit, doar faptul ca pana nu de mult nu aveam aceste probleme, si am adoptat o pozitie nouă in care o pot penetra ff bine, ii place si ei iti dai seama sa o simtă toata, si mai ales mie ca e o altfel de senzatie, dar cand vine vorba de pana la capăt apar problemele, oare ce pot face?
0
22-11-2012, ora 12:10
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
As fi curios de parerile femeilor penis mare sau penis mic?
0
23-12-2012, ora 01:02
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
Faza e ca o doare. Am cunoscut un caz indeaproape in care ea a ajuns pana la urma la spital pt k el a "spart" in ea lucruri vitale, ca sa zic asa. Amandoi aveau peste 30 de ani. Deci faza e ca ori iti schimbi partenera, ori nu o mai introduci toata si esti mai atent, in felul asta, o sa o bagi in spital sau cn stie ce alte afectiuni ii mai provoci.
Eu personal nu prefer pe cei cu penis mare, ci pe cei cu penis normal sau eventual mic.
0
27-12-2012, ora 16:56
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
Ceva inel nu exista pt penis, ca sa nu pot penetra in total partenera?:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  •