Penis de 12

12-01-2008
alexzabrani
Nu este medic/terapeut
alexzabrani
Am nevoie de ajutor si de un sfat.am 17 ani si in may anul asta fac 18 ani.si am penisul de doar 12 cm.e vreo problema cu el sau e maturizare intarziata.spuneti-mi si pana la ce varsta ii penisul in crestere??
9 comentarii
0
13-01-2008, ora 00:00
felceru
Nu este medic/terapeut
felceru
12 cm in state erecta sau flasca?
0
13-01-2008, ora 00:00
alexzabrani
Nu este medic/terapeut
alexzabrani
cand ii fleasca adik cand nu e sculata(stare de erectie).e bine sau rau >>??
0
14-01-2008, ora 00:00
pisicutzaai
Nu este medic/terapeut
pisicutzaai
ce maritme ti ai dori tu sa fie? cam asta e cea normala... daca o ai ca cea a calului e probabil sa nu se culce prea multe fete cu tine. ai incredere in mine ca iti ajunge cat ai. nu marimea conteaza ci sa faci treaba buna
0
15-01-2008, ora 00:00
alexzabrani
Nu este medic/terapeut
alexzabrani
ms mult pisicutzaai... din cauza mesajului lasat am inceput sa prin incredere ca am destul 13 cm aseara m-am masurat iara si am vazut ca defapt am 12-13,...sper sa nu ma fac de ras cu atata... :(
0
15-01-2008, ora 00:00
alexzabrani
Nu este medic/terapeut
alexzabrani
si apropo am 12-13 cm in stare de erectie nu in stare fleasca.acuma am vazut ca am gresit va rog sa va spuneti pararea e destul 13 cm sau e putin am 18 ani...am vreo problema sau ii marimea normala ??
0
20-04-2008, ora 00:00
milu'
Nu este medic/terapeut
milu'
13 cm sculata.cam putin la 18 ani
0
11-07-2008, ora 00:00
andrei 2008
Nu este medic/terapeut
andrei 2008
mah 12 cm cred ca e erecta.nu e prea bine, doar sa dai de o fata care nu e adanca.am un amic de 23 de ani care il are de 12 si nu ii e prea bine.se izoleaza tipu la greu.
0
21-01-2012, ora 18:05
Anonymouse90
Nu este medic/terapeut
Anonymouse90
Măi băieţi cu penisurile voastre de 12-13 cm-nu aveti ce face cu ele doar dacă aveţi contact cu o fată care nu prea s-a ars prea tare în exces de sex.
Eu o am de 15, 5cm în ecreţie şi e destul de lungă că o ţin cu 2 pumni,
dar eu am făcut sex cu diferite fete de 13ani, 14ani, 17ani, chiar şi de 20 de ani "că fac pe bani"
şi sincer să vă zic la fetele astea mici de 1metru, 65cm înălţime şi la toate fetele de 1, 70 -1, 75 chiar şi 1, 80
dar mai ales cele de 13, 14 ani ţi mici de înălţime sincer vă zic dacă o ai de 15cm nu ai ce face cu ia că intră tot în vagin... problema e că trebuie să fie de cel puţin 16-18cm lungime...dar dacă e de 15cm ar fii ok dar să fie cât de cât groasă în circumferinţă de cel puţin 13, 5cm sau 14cm chiar 15 să simtă că e groasă când faci sex cu ea, când o penetrezi...dacă e subţire de 12, 5 circumferinţă e subţire nu prea ai ce face cu ea doar dacă faci cu o fată care debea şi-a inceput viaţa sexuală de o săptămână să zic, dar dacă fata aia dă de penisuri groase şi lungi cum am dat eu de fetele astea care fac sex pe banii sicer mie mi se pare mică deoarece întră tot...dar grosime e ok la mine...dacă o ai de 15cm e bun dar dacă e subtire de 12, 5 cm circumferinţă ia-o tare când faci sex cu ea să îşi dea drumu mai repede.
0
31-03-2015, ora 09:29
laur.dk
Nu este medic/terapeut
laur.dk
nu stiu ce sa va zic, la mine e de 15 - 16cm grosime 4 - 4, 3 este ceva asemanator a unui sprai deodorant mic :) bineinteles nu mare de 20-21cm si 6-7cm grosime :)), sunt casatorit am 34 ani si niciodata nu am avut probleme in relatia sexuala de fiecare data pe sotie o doare nu ar fi problema grosimii ci problema lungimii se tine de burta si trebuie sa caut anumite pozitii in care sa nu-i provoace durere sin in aceste poziti in 10-12 minute chiar a avut orgasm si de 3 ori, in mare parte la un contatact sexual are cate 2 orgasme i se intampla des ca in timp de 1-2 minute deja e satisfacuta :( mie mi-ar placea sa dureze mai mult am schimbat pozitii si tot asa se termina fffffff repede la mine mai greu cea mai lunga partida a fost de 1 ora si 45 minute tin minte ca nu mai putea sa se ridice din pat tremura toata era extenuata abia a ajuns la baie era ok atat ca nu mai avea echilibru si ii cedau picioarele. deci cu un penis de 14-17 cm cred ca este suficient pt a satisface o domnisoara sau o doamna nu cauta ele ceva de genul 18-25 cm majoritatea sufera parerea mea
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •